Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın - Son Dakika

Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın

20.11.2019 11:36

6 sene önce Beyaz Show'a katılıp, hakkındaki estetik iddialarını yalanlayan Rus Barbie Valeria Lukyanova'nın son haline bakın...

1
"İnsan Barbie" olarak tanınan Ukraynalı Valeria Lukyanova, 6 sene önce Beyaz Show'a katılmış ve gecenin konusu olmuştu. Beyaz'ın esprilerine gülmeyen (ya da gülemeyen) Valeria Lukyanova'lı anlar stüdyoda adeta buz gibi bir hava estirmişti.
2
Beyazı'ın, "Estetiğin var mı?" sorusuna; güzelliğinin genetik olduğunu, estetik yaptırmadığını iddia ederek yanıtlayan Valeria, spor yapıp düzenli çalışarak bacaklarını ince tuttuğunu, Barbie etkisini artırmak için ise gözlerinin üzerinde makyaj ve kontakt lens kullandığını söyledi. Estetik ameliyat iddialarını yalanlayan Valeria: "Sadece göğüslerimi yaptırdım yoksa daima sıskaydım" dedi.
3
Şimdilerde 34 yaşında olan Valeria, Instagram hesabındaki son fotoğraflarda Barbie olma takıntısından bir nebze de olsa uzaklaşmış görünüyor.
4
Valeria Lukyanova, Instagram hesabında artık daha normal fotoğraflar paylaşıyor.
5
Eskiden makyajsız evden adımını atmayan Lukyanova, makyajsız fotoğraflarını da sık sık sosyal medya hesabında paylaşıyor.
6
Zaman zaman ailesi ve arkadaşlarıyla olan karelere de yer veriyor.
7
İşte lensleri ve abartılı makyajı olmadan çekilen o doğal fotoğrafları...
İşte lensleri ve abartılı makyajı olmadan çekilen o doğal fotoğrafları...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Valeria'nın 'estetiğim yok' dediği eski makyajsız halleri
Valerianın estetiğim yok dediği eski makyajsız halleri
17

Son Dakika Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden