Rus Gençlerin Ölüm Oyunu - Son Dakika

Rus Gençlerin Ölüm Oyunu

18.11.2012 10:53

1
Rusya'da bugünlerde gençler arasında yaygınlaşan ölümcül çılgınlık, polisi harekete geçirdi.
2
Gençler Moskova metrosunda trenlerin arkasına asılıp, üzerine çıkarak 'sörf' yapıyor.
3
Bazılarının trenin üzerine çıkmaya başladığı da belirtilirken, gençler bu çılgınlık sırasında kendilerini görüntülemeyi de ihmal etmiyor. Görüntüler daha sonra Youtube ve Facebook'un Rus versiyonu vkontakte gibi sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanıyor.
4
Sanal ortamda bu etkinlik üzerine gruplar da oluşturuluyor. Bazı grupların üye sayısı 2 bini buluyor.
5
Ancak bu çılgınlık şimdiden iki can aldı. 19 yaşındaki iki üniversite öğrencisi, Viktor Vartanyan ve Ivan Mikirtumov alçak bir tünel girişine çarpmaları sonucu yaşamını yitirdi.
6
Polis şimdi istasyonlardaki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alırken, güvenlik önlemleri artırılıyor. Ancak yakalanacak gençler için öngörülen cezanın sadece 2.5 euro kadar olması, caydırıcılık sağlamıyor ve bu tehlikeli faaliyet gençler arasında yayılmaya devam ediyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Rus Gençlerin Ölüm Oyunu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Wanda Nara sınırları yıktı geçti! At üzerinde çırılçıplak poz verdi 190 milyon yıllık tarihiyle büyülüyor! Dünya üzerinde olduğuna inanamayacaksınız "Bilim kadını olup aç mı kalsaydım" sözüyle hafızalara kazınmıştı! İşte skandallar kraliçesinin son hali Dünyada tek! Bu kasabaya erkekler yalnızca hafta sonu girebiliyor Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu