Son Dakika Haberleri: Rus Gençlerin Ölüm Oyunu

Rus Gençlerin Ölüm Oyunu

7 yıl önce

1
Rusya'da bugünlerde gençler arasında yaygınlaşan ölümcül çılgınlık, polisi harekete geçirdi.
2
Gençler Moskova metrosunda trenlerin arkasına asılıp, üzerine çıkarak 'sörf' yapıyor.
3
Bazılarının trenin üzerine çıkmaya başladığı da belirtilirken, gençler bu çılgınlık sırasında kendilerini görüntülemeyi de ihmal etmiyor. Görüntüler daha sonra Youtube ve Facebook'un Rus versiyonu vkontakte gibi sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanıyor.
4
Sanal ortamda bu etkinlik üzerine gruplar da oluşturuluyor. Bazı grupların üye sayısı 2 bini buluyor.
5
Ancak bu çılgınlık şimdiden iki can aldı. 19 yaşındaki iki üniversite öğrencisi, Viktor Vartanyan ve Ivan Mikirtumov alçak bir tünel girişine çarpmaları sonucu yaşamını yitirdi.
6
Polis şimdi istasyonlardaki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alırken, güvenlik önlemleri artırılıyor. Ancak yakalanacak gençler için öngörülen cezanın sadece 2.5 euro kadar olması, caydırıcılık sağlamıyor ve bu tehlikeli faaliyet gençler arasında yayılmaya devam ediyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 18.11.2012 10:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular