Rus güzel uğruna tahtı bile bırakmıştı, son kararı şoke etti! - Son Dakika

Rus güzel uğruna tahtı bile bırakmıştı, son kararı şoke etti!

13.08.2019 14:32

Kendinden 24 yaş küçük Rus güzeliyle evlenip tahttan bile feragat eden Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed, son kararıyla gündeme bomba gibi düştü.

1
Kremlin kaynaklarına göre evliliği sebebiyle tahttan feragat eden Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed, ailesi tarafından evliliğe daha uygun görülen bir gelin adayı ile evlenmeye hazırlanıyor.
2
Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'ten boşandığı haberlerini yalanlayan 27 yaşındaki Oksana Voevodina'nın arkadaşları da Rus güzellik kraliçesine boşanma belgesi ulaşmadığı ve Oksana'nın Kralın neden kendisinden soğuduğuna anlam veremediğini söyledi.
3
Tahttan feragat etmek zorunda kalmıştı!
Tahttan feragat etmek zorunda kalmıştı!
Rus medya kuruluşu Komsomolskaya Pravd, Malezya Kraliyet Ailesi'nin, Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'in Oksana ile evliliğine onay vermediğini ve bu sebeple evlilikten birkaç ay sonra Kralın tahttan feragat ettiğini yazdı.
4
Malezya sultanlarının baskısı işe yaradı!
Malezya sultanlarının baskısı işe yaradı!
Gazetede yer alan ve Rusya Dışişleri Bakanlığı kaynaklarına dayandırılan habere göre, Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'in 70 yaşındaki annesi Tengku Anis Almarhum Tengku Abdul Hamid ve diğer Malezya sultanları, Krala tahtı bırakması için baskı uyguladı.
5
Gazeteye konuşan Dışişleri Bakanlığı çalışanı, Oksana'nın geçtiğimiz mayıs ayında dünyaya getirdiği ve daha önce Kralın avukatının, babasının 5. Muhammed olmayabileceği ihtimalini dile getirdiği bebeğin babasının Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed olduğunu belirtti.
6
Malezya Kraliyet Ailesi, 5. Muhammed ve Oksana'nın evliliğine başından beri karşıydı ve Kralın Malezyalı birisi ile evlenmesini istiyordu.

7
İlk zamanlar Oksana'cıydı!
İlk zamanlar Oksanacıydı!
İlişkinin ilk döneminde 5. Muhammed'in, Oksana ile ilişkisinin arkasında durduğunu, evlendiğini belirtilen haberde çiftin evliliklerini birkaç ay boyunca gizlemek durumunda kaldığı aktarıldı.
8
Krallık statüsünün temsili olduğu ve ülkeyi sultanların yönettiği Malezya'da 5. Muhammed tahtı bırakmak zorunda kaldı.
9
Şeriat kurallarına göre boşanmak zorunda kaldı!
Şeriat kurallarına göre boşanmak zorunda kaldı!
Gazeteye konuşan kaynak, 5. Muhammed'in tahttan feragat etmesiyle beraber Oksana'nın ailesi tarafından kabul göreceğini düşündüğünü fakat durumun böyle gelişmediğini ve 5. Muhammed'in bir süre sonra şeriat kurallarına göre boşanmak zorunda kaldığını ifade etti. Oksana'nın boşanma süreci hakkında bilgilendirilmediğini ve 5. Muhammed'in Oksana'nın dünyaya getirdiği bebeğin babası olduğundan şüphe duymadığı aktarılan haberde 5. Muhammed'in boşanma ile ilgili tüm işlemler için avukatına vekalet verdiği belirtildi.
10
5. Muhammed'e yeni eş adayı bulundu!
5. Muhammede yeni eş adayı bulundu!
Dışişleri Bakanlığı kaynaklı haberde, ailesinin 5. Muhammed için yeni bir gelin adayı seçtiği ve bu sebeple boşanma sürecinin hızlı gerçekleştiği söylendi.
11
Rus basınına göre Oksana bebeğini, başkent Moskova'da masrafları 5. Muhammed tarafından ödenen lüks bir konutta büyütüyor.
12
Oksana'nın avukatı, boşanmayı yalanladı
Oksananın avukatı, boşanmayı yalanladı
Oksana'nın avukatı Evgeny Tarlo, boşanmanın gerçekleşmediğini ve Oksana'nın 5. Muhammed'in bir başkası ile evlenmesine razı olmayacağını söylüyor.
13
Oksana ise sosyal medya hesabı üzerinden yaşamı ve bebeğine dair paylaşımlarda bulunuyor.
14
Oksana'nın cesur pozları yüzünden tahtı bıraktı!
Oksananın cesur pozları yüzünden tahtı bıraktı!
27 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nın katıldığı televizyon programlarındaki cesur pozlarının Kralın tahtı bırakmasına yol açtığı düşünülüyordu. Oksana Voevodina'nın, evlilikten haftalar önce Rusya merkezli televizyon kanalı TNT'de yayınlanan komedi programına katıldığı ve programda bikinisi ile poz verdiği görüntüler ortaya çıkmıştı.
15
Havuzda cinsel ilişkiye girdi iddiası!
Havuzda cinsel ilişkiye girdi iddiası!
11 kişinin lüks bir villada yaşadıklarını konu alan bir başka programda Ksenia-Nikol adlı yarışmacı, yarışmadaki bir diğer isim Elisey Polischuk ile oldukça yakınlaşmış ve havuzda cinsel ilişkiye girmişti.
16
Bazı iddialara göre Ksenia-Nikol adlı yarışmacının gerçek kimliği Oksana'ydı ve yarışmaya katılan bir isim de bu kişinin Oksana olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.

Son Dakika Rus güzel uğruna tahtı bile bırakmıştı, son kararı şoke etti! - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • deist: herkes hakkettiğini bulsun. zenginlik çok şeye sahip olmak değil , az şeye ihtiyaç duymaktır. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı