Rus Kadın Askerlerin Yemininde Dikkat Çeken Madde - Son Dakika

Rus Kadın Askerlerin Yemininde Dikkat Çeken Madde

27.10.2014 17:03

1
Rus ordusunda çok sayıda kadın asker bulunuyor.O kadın askerler St.Petersburg'daki harbiye de yetişiyor. Bu yılın mezuniyet töreninde 700 kadın asker yemin edip rütbe aldı.

2
Rus kadın askerler yemin töreninde görev yapacakları orduya bağlı kalacaklarına and içerken, yemin metninde "Görevde kaldığımız sürece mensubu olduğumuz ordunun yüzünü kızartıcı hiçbir davranışta bulunmayacağımıza söz veriyoruz" ibaresinin yer alması dikkat çekti.

3
Ayrıca Rus kadın askerler yemin törenlerinde ordunun huzurunu bozacak her türlü eylemden kaçınacaklarına dair de söz verdiler. Daha önce ordu içerisinde yaşanan yasak aşklar bu yeminleri önemli kılıyor.İşte o kadın askerler..

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Rus Kadın Askerlerin Yemininde Dikkat Çeken Madde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hamile kadın, kayınpederi ile ilişki yaşadığı iftirasını atan kayınvalidesini demir çubukla öldürüp yaktı Aynur Aydın, aynı otelde kaldığı dünyaca ünlü futbolcu Sergio Ramos'u nasıl reddettiğini anlattı Yoğun bakıma kaldırılmıştı! Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu İkbal Gürpınar'dan haber var Ne virüs dinliyor ne deprem! Şeyma'nın Cadılar Bayramı paylaşımına tepkiler çığ gibi Çukur'un Aliço'su enkaz altında kalan arkadaşı Ali Çağın Kaygusuz'u kaybetti