Rus Kadın Serbest Paraşütçülerden Ulusal Rekor - Son Dakika

Rus Kadın Serbest Paraşütçülerden Ulusal Rekor

05.08.2017 16:02

1
Ryazan bölgesindeki Krutitskiy hava üssünde Rus kadın serbest paraşütçülerden oluşan bir takım 29 Temmuz'da ulusal rekora imza attı.

2
Rekora aynı anda 19 sporcunun atlayışıyla gidildi.

3
Atlayış, Rusya Paraşüt Sporları Federasyonu tarafından denetlendi, bu nedenle resmi statü kazandı.

4
Rekorun gözlemcileri, Rus sporcuların başarısını kayıt altına almak için Dünya Hava Sporları Federasyonu'na başvuracak.

5
Rekordan önceki ilk atlayış 15 sporcuyla 28 Temmuz'da gerçekleştirildi, bir sonraki gün de 19 kişilik atlayışa imza atıldı.

6
Atlayış öncesinde uçaktan görülen manzara.

7
Sporcular performans için paraşüt sezonunun açıldığı nisan ayından beri antrenman yapıyordu.

8
Rusya'da kadın serbest paraşütçüler daha önce de 12 kişilik bir atlayış gerçekleştirmişti, ancak bu atlayış resmi olarak kayıt altına alınmamıştı.

9
Rusya Paraşüt Sporları Federasyonu'ndan üst düzey antrenör Gleb Çekmenev, bu rekorun İtalya'daki 17 ve Brezilya'daki 10 kişi ile yapılan atlayış rekorlarını geride bıraktığını söyledi.

Son Dakika Rus Kadın Serbest Paraşütçülerden Ulusal Rekor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular