Rus model aldatıldığını Instagram paylaşımından anladı! İntikamı ağır oldu - Son Dakika

Rus model aldatıldığını Instagram paylaşımından anladı! İntikamı ağır oldu

14.01.2020 17:30

Eski Rus model Yulia Agranovych, eşi Nazar Grynko'nun kendisini aldattığını Instagran paylaşımından buldu. Güzel model, kendisini aldatan eşini sosyal medya üzerinden ve TV kanallarında ifşa etti.

1
Rusya'da yaşayan Yulia Agranovych isimli eski model, eşi Nazar Grynko'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdan kendisini aldattığını fark etti.
2
Instagramda zaman geçirirken eşi Nazar Grynko'nun kendi hesabında da ekli olan Vlada Abramovich'in fotoğrafına yorum yaptığını fark eden Yulia Agranovych isimli kadın, fotoğrafı açtığında acı bir gerçekle yüzleşti.
3
Karşılaştığı karenin eşinin paylaşımıyla bire bir aynı olduğunu fark eden Yulia Agranovych, paylaşımın altındaki yazıyı okuyunca fotoğrafın Vlada Abramovich'in yatak odasındaki pencereden çekildiğini öğrendi.

4
Eşinin kendisini aldattığını bu paylaşımla öğrenen Yulia Agranovych, eşi Nazar Grynko ile bu konuda cesur bir şekilde yüzleşme kararı aldı.

5
Daha önce modellik yapan Yulia, eşinin olayı inkar ettiğini fakat Vlada Abramovich'in hesabında paylaşımlarını övdüğü başka yorumlarını yakaladığını da keşfettiğini söyledi.
6
Eşini katıldığı televizyon programları ve sosyal medya üzerinden sürekli ifşa eden genç kadın yaşadıklarını uzun uzun anlattı.
7
Katıldığı televizyon programında bu kadınlardan bazılarına ulaştığını söyleyen Yulia, eşinin evli olduğunu saklayarak diğer kadınlarla birlikte zaman geçirdiğini öğrendiğini anlattı.

8
Bu gerçekle yüzleştiği için mutlu olduğunu söyleyen Yulia, insanların asla değişmeyeceğini, bu yüzden eşiyle barışmayı düşünmediğini açıklayarak; 'Teşekkürler Vlada Abramovich! Bana iyi bir ders verdin' dedi.
9
Genç kadın şimdi ise yalnız ve mutlu. Instagram hesabında 40 bin takipçisi bulunan kadının ufak bir hayran kitlesi de bulunuyor.

10
11

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Rus model aldatıldığını Instagram paylaşımından anladı! İntikamı ağır oldu - Son Dakika


Advertisement