Son Dakika Haberleri: Rus Yıldız Türkiye Pozlarıyla Instagram'ı Salladı

Rus Yıldız Türkiye Pozlarıyla Instagram'ı Salladı

3 yıl önce

Rusların ünlü pop şarkıcısı, model ve oyuncusu Natalya Ionova, Türkiye ziyareti sırasında çektirdiği fotoğrafları kendi sosyal medya hesabından hayranları ile paylaştı.

1
Glukoza lakaplı ünlü Rus pop şarkıcısı 31 yaşındaki Natalya Ionova'nın Bodrum ilçesine bağlı Torba koyundaki beş yıldızlı bir otelde 4 gün boyunca ünlü bir moda dergisi için çekimleri yapıldı.

2
Ionova, ilk kez geldiği Bodrum'a hayran kaldığını özellikle belirtti.

3
İstanbul ve Konya'da da objektif karşısına geçen Ionova, buralarda çekilen bazı fotoğrafları da Instagram sayfasında hayranları ile paylaştı.

4
5
Ionova'nın Türkiye fotoğrafları takipçilerinden büyük beğeni aldı.

6
Ionova, "Sıcak havayı ve sıcak kentleri özledim. Bodrum ise sıcacık bir kent. Burada kendimi cennette hissettim, yaz aylarında tatil için çocuklarımla mutlaka gelmek istiyorum" dedi.

7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 22.04.2017 02:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!