Son Dakika Haberleri: Ruslar Bikinilerle Kayak Yaptı

Ruslar Bikinilerle Kayak Yaptı

2 yıl önce

Rusya'nın Karadeniz kıyısındaki turistik Soçi kentinde yüzlerce kayakçı ve snowboardçu, giydikleri bikiniler ve mayolarla yeni bir dünya rekoru kırma denemesinde bulundu.

1
Organizatörler, etkinliğe bikinili, mayolu ve yüzme kıyafetli yaklaşık bin 800 kişinin katıldığını ve kayak yaptığını bildirdi.

2
Katılımcılar heyecanını şu sözlerle dile getirdi:


"Sadece bu etkinliğe katılmak için buraya gelmeye değer. Bilmiyorum ama Guinness Dünya Rekoru özel bir şey olsa gerek. Moral için gelmeli"


Yaşlı bir katılımcı da kendi yaştaşlarından kimsenin olmadığını dile getirdi:


"Çok iyi ruh haline sahibim. Çünkü etrafta çok sayıda genç insan var. Ancak maalesef benim yaşıtlarımdan kimse yok. İşte bundan dolayı kendim ve arkadaşlarım için kayıyorum"

3
Bu anlamda dünya rekoru bundan iki yıl önce yine Soçi'de 1008 kişinin katılımıyla kırılmıştı.

4
Bu yıl katılım daha fazla olsa da beklenen miktarda kar yoktu.

5
Etkinliğin organizatörleri, 1800 kişiyle yapılan bu yılki deneme ile Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi beklediklerini bildirdi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 02.04.2018 04:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu