Russell Crowe Göbeğinin Büyümesini Engelleyemiyor - Son Dakika

Russell Crowe Göbeğinin Büyümesini Engelleyemiyor

28.03.2017 11:44

Ünlü oyuncu fazla kilolarıyla mücadelesini bir türlü kazanamadı. Bundan tam 17 yıl önce rol aldığı Gladyatör filmindeki kaslı ve bakımlı vücudu artık Russell Crowe için bir hayal oldu.

1
52 yaşındaki Russell Crowe, son olarak Avustralya'da objektiflere takıldı. Siyah şortunun üzerine siyah bir askılı tişört giyen Crowe'un saçlarını kazıttığı görüldü.

2
Ama ünlü oyuncu- yönetmen ile ilgili en çok dikkat çeken nokta onun giderek büyüyen göbeğinden bir türlü kurtulamaması oldu. Düzenli olarak spor yapmasına rağmen Russell Crowe'un giderek büyüyen göbeği gözden kaçmadı.

3
2000 yılında Gladyatör adlı filmde rol aldığında düzgün fiziğiyle dikkat çeken Crowe, aradan geçen yıllar içinde o görüntüsünü kaybetti ve bir daha da eski haline dönemedi.

4
5
6
7
8

Son Dakika Russell Crowe Göbeğinin Büyümesini Engelleyemiyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu