Rusya sadece koronavirüs hastalarının tedavi edileceği hastanenin inşaatına başladı - Son Dakika

Rusya sadece koronavirüs hastalarının tedavi edileceği hastanenin inşaatına başladı

16.03.2020 15:39

Rusya, sadece 34 vaka olmasına rağmen Çin'den kopya çekerek Çin'in yaptığı gibi sadece koronavirüs hastalarının tedavi edileceği bir hastanenin inşaatına başladı.

1
Rusya koronavirüs vaka sayısının en az olduğu büyük ülkeler arasında olmasına rağmen Moskova belediye başkanı Sergey Sobyanin, vaka sayısının artmasının beklendiğini bu nedenle Kremlin'e yakın bir bölgede 92 milyon sterline mal olacak büyük bir hastanenin inşaatının başlaması için talimat verdi.
2
Putin'e olan yakınlığı ile bilinen belediye başkanı Sergey, hastanenin Kremlin'de yaşayan insanlar için her hangi bir tehdit oluşturmayacağı garantisi verdiği söyledi.
3
Prefabrik malzemelerden yapılacak olan ve gerekli tüm tıbbi cihazlar ile donatılacak olan hastanenin kısa sürede tamamlanacağı ama hastanenin kaç hasta hasta alma kapasitesi olduğu ve tam olarak ne zaman biteceği konusunda bir açıklama yapılmadı.
4
Hastane evlerden 250 metre uzakta inşa ediliyor. Belediye başkanı şehir olarak her türlü ihtimale karşı tedbirli olmak zorunda olduklarını, en ufak bir virüs işareti gösteren hastaların hemen tedavi altına alınacağını söyledi.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Rusya sadece koronavirüs hastalarının tedavi edileceği hastanenin inşaatına başladı - Son Dakika


Advertisement