Son Dakika Haberleri: Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı!

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı!

19 gün önce

Rusya'nın Samara şehrinde bulunan bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca, erkek sürücüler de bikini giydi.

1
Rusya'nın Samara şehrindeki Olvi benzin istasyonu, reklam yapmak için sıra dışı bir yönteme başvurdu.

2
''Reklamın iyisi kötüsü olmaz'' diyen iş yeri sahipleri, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca beklenmedik bir şey oldu.
3
Kampanyanın şartlarını açıklarken cinsiyet belirtilmediği için, ücretsiz yakıt almak isteyen erkek müşteriler de istasyona bikini giyip geldi.
4
Çevredekilerin alaycı bakışlarına aldırmayan erkek sürücüler, istasyonda uzun kuyruklar oluşturdu.
5
Olayı abartan bazı müşteriler, yakıt almaya topuklu ayakkabılarıyla geldi...
6
Rusya'dan sonra Ukrayna'da bir benzin istasyonu da, işletmenin reklamını yapmak için bu yola başvurdu ve istasyona tıpkı Rusya'daki gibi erkek müşteri akın etti...Haber Yayın Tarihi: 17.11.2019 04:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı