Rüyadaki Aşk Bilinçaltınızı Ele Veriyor! - Son Dakika

Rüyadaki Aşk Bilinçaltınızı Ele Veriyor!

6 yıl önce

Rüyalarınızda kendinizi onunla değil de bir başka kişiyle mi görüyorsunuz? Sebebi bunlar olabilir.

1
Rüyanızdaki o 'başka biri', aslında bilinçaltınızda nelerin olduğunu açığa çıkarıyor adeta. İşte sık görülen ve içinde başkasıyla seks barındıran rüyaların anlamları...
2
Patron veya çalışma arkadaşı:Rüyanızda patronunuzla seks yapmanız, ille de onu sürekli arzuluyor olduğunuz anlamına gelecek diye bir şey yok!
3
Bu tarz patron rüyaları, daha iddialı ve daha otoriter olma ihtiyacınızdan kaynaklanıyor olabilir. Çalışma arkadaşınıza duyduğunuz hayranlık veya tam aksine kıskançlığı işaret ediyor olabilir. Genelde onu düşlediğinizden değil, sizde olmasını istediğiniz bir özelliği yüzünden rüyanıza girer.
4
Eski sevgiliyle: 'Bir daha asla!' dedikten sonra rüyanızda eski sevgilinizle birlikte olduğunuzu görmeniz ani duygusal bir çöküntü yaşamanıza neden olmasın. Bu, beyninizin geride kalan hislerinizi yeniden yapılandırmaya çalışmasından kaynaklanıyor, özellikle de terkedilen siz olduysanız.

5
Fakat bu tarz rüyalar mevcut ilişkinizle ilgili de ipuçları veriyor olabilir. Eğer biraz rutin hale geldiyse, tutku arayışınız kendini eski sevgilinin başrol oynadığı şehvetli rüyalarda da gösteriyor olabilir.
6
Yabancı biriyle: Şimdi okuyacaklarınız size garip gelebilir fakat rüyanızda o yabancı aslında... Sizsiniz! Son zamanlarda güç ve cesaret isteyen bir şeye mi imza attınız? Rüyanızdaki o kaslı, seksi erkek yaşantınızdaki başarılarınızla ilgili kendinizle gurur duyuyor olduğunuzu gösteriyor.

7

Rüyanızdaki bu seksi erkek George Clooney ya da Brad Pitt gibi dünyaca ünlü yıldızlar ise neden onların rüyanızda yer aldığını çözmenize gerek yok. Fakat rüyanıza hiç beklenmedik bir isim, Tarık Tarcan girdiyse kendinizi bu karakterle nasıl özdeşleştirdiğinizi düşünebilirsiniz. Bizler, rüya görürken oldukça narsist oluruz.

8
Arkadaşının kocası ile: Bu durum, yukarıdakiler gibi karmaşık değil. Rüyanızda en yakın arkadaşınızın erkek arkadaşını ya da kocasını görmüş olduğunuz için kendinizden sakın utanmayın. Gerçek hayatta ne kadar yanlış olduğunu hepimiz biliyoruz.
9

Bu durum, kendi partnerinizde olmayan fakat olmasını istediğiniz bazı karakteristik özelliklerin eksikliğiyle ilgili. Bunun üzerinde derinlemesine düşünüp bu eksiklikleri iyice kavrar ve eşiniz ya da partnerinize hissettirmeye çalışırsanız, ilişkinizin seyri daha iyi bir hale gelebilir.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!