Sabah Tükettiğinizde Kilo Vermenizi Kolaylaştıracak 6 Yiyecek - Son Dakika

Sabah Tükettiğinizde Kilo Vermenizi Kolaylaştıracak 6 Yiyecek

3 yıl önce

Sabahları aç kalmamak gün içindeki enerji düzeniniz için çok önemlidir. Yanlış kullanılan enerji kaynakları sonucu kötü beslenme ortaya çıkabiliyor ve bu durum yazın plajlarda saklamak için bin türlü şekle girdiğiniz vücut bölgelerini yaratıyor. İşte kilo vermenizi kolaylaştıracak 6 besin...

1
YUMURTA
YUMURTA


Sabah yediğiniz haşlanmış yumurtanın gün içinde sizi ne kadar tok tuttuğunu fark edince gözleriniz yaşaracak. Gün içindeki tokluk sizi daha az abur cubur tüketmeye yönlendirecek ve bir bakmışsınız kilolar gidiyor.

2
KAHVE
KAHVE
Kahvenin kafein içermesi genel olarak kahve zararlıdır algısını oluşturur ancak kahve antioksidan özelliği ile sağlığa çok faydalıdır. Kahve dünyadaki en iyi antioksidan kaynağıdır.

3
YULAF EZMESİ
YULAF EZMESİ


Sabahları az sütle karıştırdığınız bir kâse yulaf ezmesi hem sizi tok tutar hem de sağladığı enerji ile güne hazır başlamanıza neden olur.

4
YOĞURT
YOĞURT
Az miktarda yoğurt sabahları sindiriminizi rahatlatır ve bir önceki günden üzerinizde baskı yaratmak için bekleyen arkadaşlarınızdan kurtulmanızı sağlar. Ama kilit kelime ‘az'. Unutmayın, fazlası zarar.

5
YEŞİL ÇAY
YEŞİL ÇAY
Yeşil çayın birçok yararı var. Hepsini yazmaktansa sizi en çok etkileyecek olanları sıralamakta yarar var. Dinç tutar, beyni korur, zayıflamaya yardımcı olur, kolesterol ve şekeri düzenler. Daha ister misiniz?

6
LOR PEYNİRİ
LOR PEYNİRİ
Sofralarımızın baş köşesinde bir yeri hak eden lor peyniri için ne desek az. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirir, içindeki proteinler sayesinde kas sakatlıklarına iyi gelir. Bütün bunların yanında asıl konumuz olan zayıflamaya da yardımcı olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Haber Yayın Tarihi: 08.06.2017 09:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri