Son Dakika Haberleri: Sabancı'nın torunu Pırıl Çetindoğan, '895 Euro'ya solucan yedi!' iddialarına yanıt verdi

Sabancı'nın torunu Pırıl Çetindoğan, '895 Euro'ya solucan yedi!' iddialarına yanıt verdi

8 gün önce

Demet Sabancı'nın kızı Pırıl Çetindoğan, "Gittiği restoranda 895 euroya solucan yedi." iddialarına Instagram hesabından yanıt verdi.

1
Demet Sabancı'nın kızı Pırıl Çetindoğan, geçtiğimiz günlerde Danimarka'nın Kopenhag şehrine seyahat etti.
2
Pırıl Çetindoğan, pahalı restoranlarıyla bilinen Kopenhag'da yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Çetindoğan, Kopenhag'ın Michelin yıldızlı restoranı olan Kiin Kiin'de, önüne gelen kurutulmuş solucan paketini takipçileriyle paylaştı.
3
Instagram hesabının hikaye bölümünde bu solucan dolu paketi paylaşıp "Solucan yemek istemeyenlerde bugün." notunu düşen Pırıl Çetindoğan'ın bu pakete 895 euro ödediği ve yediği iddia edildi. Manşetlerde "Kopenhag seyahatinde gittiği restoranda 895 euroya solucan yedi!" yazdı.
4
Çetindoğan, bu iddiaya cevap vermekte gecikmedi. Bu paylaşımı gülerek yaptığını, solucanları asla yemediğini ve fiyatının da o kadar olmadığını belirtti.
5
Açıklamada şöyle yazıyordu:
Açıklamada şöyle yazıyordu:
"Danimarka'da bir restorana gittim. Akşam yemeği Fine Dining dedikleri konseptteydi. Yemekler değişik geliyormuş, sunumlar da öyle. Orada önüme solucan gelince şaşırdım ve bu hikayeyi gülerek paylaştım. 'Deneyime hazırız ama bu kadar da değil!' diyorum videoda bile. Şaşırdım ve paylaştım."
6
"Ne yedim bunu ne de fiyatı öyle bir şey değildi. Tek başıma gitmedim. Böyle bir hesap ödemedim. Bunu bu şekilde tekrar açıklamalı bir şekilde paylaşmak zorunda kaldım çünkü bir sürü kötü yorum ve DM (mesaj) geldi. Bir haber yüzünden; kişiliğime, aileme insanlar neler neler demiş. Haber doğru değil. Zaten haber olacak bir şey katiyen değil. İyi akşamlar..."
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 05.11.2019 10:36 

YORUMLAR (4)
  • Son Kale: Dogru insanlarimiz hep Duyarsiz diye devlete yüklenir memleketin halkin sayesinde Olan Sayili zenginlerimizden hic duyarlilik beklemez.Normal bir Koppenhagen seyahati bu bayan icin 14.778 dolarcik 800 küsür olsa ne olur olmasa ne. Memleketin Zenginlerinede bu memleketin parasizlikta intahar eden veya etmeyi düsünenler icinde Duyarlilik bekliyoruz. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Buğ Ra ama Tanrı değil : Maşallah Allah nazardan saklasın yesin ya ne olacak tabanı solucan değil mi Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi