Sabancıların İstenmeyen Gelini: Özge Ulusoy - Son Dakika

Sabancıların İstenmeyen Gelini: Özge Ulusoy

22.04.2016 08:11

1
Ünlü manken Özge Ulusoy peri kızı masalını yaşıyor. Türkiye'nin en zengin ailelerinden Sabancıların oğlu ile çıkan Özge Ulusoy, 5 yıldır bu ilişkiyi bir küs bir barışık sürdürüyor.

2
Hacı Sabancı sevgilisi Özge Ulusoy'a aldığı pahalı hediyeler ile bir çok kez medyanın gündemine geldi. En son 14 Şubat sevgililer gününde Özge Ulusoy'a Rolex marka saat hediye etti. Saatin değeri tam 115 bin liraydı.

3
Hacı Sabancı sevgilisi el üstünde tutup hediyelere boğsa da çiftin evlenmesi pek ihtimal dahilinde değil. Jet sosyeteye mensup Sabancı ailesinin, Özge Ulusoy'u gelin olarak kabul etmediği biliniyor. Baba Ömer Sabancı ile anne Arzu Sabancı'nın bugüne kadar Özge Ulusoy'u aile yemeklerine davet etmemeleri de bunun göstergesi.

4
Ömer ve Arzu Sabancı'nın oğlu olan Hacı Sabancı jet sosyeteden geliyor. 1982 doğumlu olan Öge Ulusoy ise 2001 yılında katıldığı Elite Model Look yarışmasındaki üçüncülüğü ile şöhret oldu.

5
Özge Ulusoy 2003 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldığında henüz Hacı Sabancı ile tanışmamıştı. Türkiye ikincisi olarak Kainat Güzellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Özge Ulusoy, Uğurkan Erez sayesinde modelliğe başladı.

6
Cengiz Abazoğlu defileleri ile podyumda ismini duyuran Özge Ulusoy ünlü modacının gözdesi. Bir çok önemli modacının defilesinde de boy gösteren Özge Ulusoy, Uğurkan Erez Ajans'a bağlı olarak çalışıyor.

7

Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı uzun soluklu ilişkilerinde bir çok kez ayrılıp barışmışlar. Bu fotoğrafı instagram hesabından paylayan Özge Ulusoy, Hacı hakkındaki duygularını dökmüş ve şunları yazmış;

-"Ben yanimda gordugunuz bu insani tanidigim ilk gunden beri yani 4 senedir derin bir askla seviyorum...Bana verdiği degeri kalbini terbiyesini mutevaziligini varligini huzurunu destegini saygisini arkadasliğini kısacasi her halini herseyini seviyorum... Sevmemeyi denediğim hatta basardiğimi sandiğim da oldu ama megerse kendimi kandirmaya calismaktan baska birsey yapmamisim... Fotograflarini silemedigi insani hiç kalbinden siler mi insan zaten bu fotograf da 2011 yılından... "

8
"Hicbirsey disaridan goruldugu yada gorulmek istendiği gibi degil... Bizim sevgimiz de... Bilenler bilmeyenlere anlatiyor zaten??İyi ki doğdun iyi ki seni tanidim iyi ki hayatimdasin Haci... Bana yasattigin her buyulu gun icin tesekkurler... Allah hep korusun bizi... Mutlu yıllar ASKIM Ruh Eşim

9
Özge Ulusoy aşkını 'görülmek istendiği' gibi değil diyerek mesajlar verse de Sabancı ailesinden onay çıkacak gibi değil. Haliyle de istenmeyen gelin adayı gelinliği sadece podyumlarda giyebilecek gibi görünüyor.

10
Hacı Sabancı , Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı'nın oğlu olarak dünyaya geldi. 1987 doğumlu olan Hacı Sabancı, Özge Ulusoy'dan 5 yaş küçük.

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37

Son Dakika Sabancıların İstenmeyen Gelini: Özge Ulusoy - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu