SABRİ UZUN Resimleri

Sabri Uzun Resimleri

  • 10 Mayıs 2015 14:54 Devlet İçi Yapılanmalar ve Mücadele Devlet İçi Yapılanmalar ve Mücadele" Panelinde Çarpıcı İddialar 4. Malatya Anadolu Kitap Fuarı kapsamında “Devlet içi yapılanmalar ve mücadele” konulu panele, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun ve Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan katıldı.
  • 18 Ocak 2015 11:54 Fikri Sağlar: Sabri Uzun Yolsuzlukları, Hırsızlıkları Kapama Gayretinde Fikri Sağlar: Sabri Uzun Yolsuzlukları, Hırsızlıkları Kapama Gayretinde Eski Kültür Bakanı ve CHP Parti Meclis Üyesi Fikri Sağlar, eski emniyetçi Sabri Uzun'un kitabının 4 bakanın ve oğullarının yapmış oldukları yolsuzlukları, hırsızlıkları kapama gayreti olduğunu belirterek, "Bunu bilerek yapıyor ya da bilmeden yapıyorsa bugünkü insanların yolsuzluğu, hırsızlığı saklamaya çalışanların değirmenine su taşıyor.
  • 17 Ocak 2014 18:46 Türkiye'de 17 Ocak Fırtına Gibi Geçti Türkiye'de 17 Ocak Fırtına Gibi Geçti Türkiye 17 ocak gününü çok yoğun geçirdi. Biz de 17 ocak gündeminin ana maddelerini sizler için derledik.