Saçlarınızın Gürleşmesini İstemez Misiniz? - Son Dakika

Saçlarınızın Gürleşmesini İstemez Misiniz?

6 yıl önce

Saçlarınızın seyrek olduğunu düşünüyorsanız eğer bu uygulayacağınız formül sayesinde güçlü ve gür saçlara sahip olabilirsiniz.

1
Saçlarınızın seyrek olduğunu düşünüyorsanız eğer bu uygulayacağınız formül sayesinde güçlü ve gür saçlara sahip olabilirsiniz.
2
Uzmanların yaptığı araştırmalar sonucunda bu doğal formülün saç gürleşmesine oldukça yararlı olduğu ortaya çıktı.
3
Sizlerde saçlarınızda seyrelme hissediyorsanız veya saçlarınızın daha gür olmasını istiyorsanız bu mucizevi formülü uygulayabilirsiniz.
4
Gerekli malzemeler; 1 tatlı kaşığı bira mayası, 4 damla lavanta yağı, 4 damla kekik yağı, 4 dövülmüş aspirin, 4 damla ılık zeytin yağı ve 4 damla susam yağı
5
Bütün malzemeleri iyice karıştırıp saç diplerinize uygulayın. 2 saat bekletin ve saçlarınızı durulayın.
6
Son durulama suyuna 2 kaşık elma sirkesi ilave edin ve bu formülü haftada bir defa uygulayın. Saçlarınızdaki değişime inanamayacaksınız.

Haber Yayın Tarihi: 11.04.2014 06:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!