Saçlarınızın Gürleşmesini İstemez Misiniz? - Son Dakika

Saçlarınızın Gürleşmesini İstemez Misiniz?

11.04.2014 18:33

Saçlarınızın seyrek olduğunu düşünüyorsanız eğer bu uygulayacağınız formül sayesinde güçlü ve gür saçlara sahip olabilirsiniz.

1
Saçlarınızın seyrek olduğunu düşünüyorsanız eğer bu uygulayacağınız formül sayesinde güçlü ve gür saçlara sahip olabilirsiniz.
2
Uzmanların yaptığı araştırmalar sonucunda bu doğal formülün saç gürleşmesine oldukça yararlı olduğu ortaya çıktı.
3
Sizlerde saçlarınızda seyrelme hissediyorsanız veya saçlarınızın daha gür olmasını istiyorsanız bu mucizevi formülü uygulayabilirsiniz.
4
Gerekli malzemeler; 1 tatlı kaşığı bira mayası, 4 damla lavanta yağı, 4 damla kekik yağı, 4 dövülmüş aspirin, 4 damla ılık zeytin yağı ve 4 damla susam yağı
5
Bütün malzemeleri iyice karıştırıp saç diplerinize uygulayın. 2 saat bekletin ve saçlarınızı durulayın.
6
Son durulama suyuna 2 kaşık elma sirkesi ilave edin ve bu formülü haftada bir defa uygulayın. Saçlarınızdaki değişime inanamayacaksınız.

Son Dakika Saçlarınızın Gürleşmesini İstemez Misiniz? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronayı yeniyorlar ama kalplerine yenik düşüyorlar! İlaçlarla ilgili komplo teorileri kafa karıştırıyor Şampiyonlar Ligi maçında sahaya yarı çıplak atlayan modelin son paylaşımı görenlerin ağzını açık bıraktı Görev başındaki polis bahçede üstsüz güneşlenen modeli helikopterden kayda aldı 93 kilo veren Pelin Öztekin isyan etti: 100 kilo olan biri aşık olmaz mı? Maradona'nın son günlerini geçirdiği evdeki kimsenin bilmediği detay ortaya çıktı