Sadakatsiz'in çatlak Gönül'ü Instagram'da da pek aktif! Takipçi sayısı her geçen gün artıyor - Son Dakika

Sadakatsiz'in çatlak Gönül'ü Instagram'da da pek aktif! Takipçi sayısı her geçen gün artıyor

28.01.2021 09:54

Sadakatsiz dizisinde Gönül karakterine hayat veren Gözde Seda Altuner, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Canlandırdığı karakterler büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncunun Instagram'da da popülerliği gittikçe artıyor.

1
Kanal D ekranlarının popüler dizisi Sadakatsiz'de Derin'in annesi Gönül karakteri ile rol alan Gözde Seda Altuner, son günlerin çok konuşulan isimlerinden.

2
Daha önce pek çok bilindik dizi ve film projesinde yer alan ünlü oyuncu, Sadakatsiz dizisinde gösterdiği performansla oyunculuktaki yeteneğini adeta tescilledi.
3
Instagram'da da oldukça aktif olan başarılı oyuncunun her geçen gün takipçi sayısı artıyor.
4
Peki, Sadakatsiz'in Gönül'ü Gözde Seda Altuner kimdir, nereli kaç yaşında?
5
Sadakatsiz'de Gözde karakterini canlandıran Gözde Seda Altuner 1982 yılının Haziran ayında İstanbul'da dünyaya geldi. Güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.
6
Seda Altuner oyunculuğun yanı sıra, senaryo yazarı olarak da çalışmalarda bulundu. İlk kamera önü oyunculuk deneyimini ise 2005 senesinde Ev Hapsi isimli dizi ile gerçekleştirdi. Daha sonra bir çok sinema ve dizi projesinde rol aldı.

7
'Cast-ı Olan mı Var' adlı kısa filmin senaryosunu yazdı ve ayrıca rol aldı.
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Sadakatsiz'in çatlak Gönül'ü Instagram'da da pek aktif! Takipçi sayısı her geçen gün artıyor - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti