Son Dakika Haberleri: Sadece Kulaklarını Deldirmek İstemişti Başına Gelmeyen Kalmadı!

Sadece Kulaklarını Deldirmek İstemişti Başına Gelmeyen Kalmadı!

2 ay önce

Los Angelas'da yaşayan 29 yaşındaki Amber Rega, 4,5 yıl önce kulaklarını deldirdikten sonra ortaya çıkan yumrulardan kurtulmak için ünlü doktora başvurdu.

1
4,5 yıl önce kulaklarını deldirmeye karar veren Amber Rega, bin pişman oldu. Çünkü deldirme işleminde sonra kulağında üzüm büyüklüğünde yumrular çıkmaya başladı.
2
AMELİYAT ÜCRETİ PAHALI DİYE ALDIRAMAMIŞTI
AMELİYAT ÜCRETİ PAHALI DİYE ALDIRAMAMIŞTI
Amber Rega, çevresine sürekli çok şiddetli ağrılarının olduğunu ve kulaklarının sürekli ısındığını söylüyordu. Kulaklarını deldirtirken kıkırdaklarının parçalanması üzerine keloid oluştuğunu belirten Amber, bir dermatolog bulduğunu ancak ücreti yüksek olduğu için kulaklarını saklamaya karar verdi.
3
Kulaklarında keloid olan 29 yaşındaki Amber Rega, yıllarca bu şekilde yaşadıktan sonra, televizyon programı yapan ünlü doktorun kapısını çaldı ve kulağındaki yumrulardan kurtulmaya karar verdi.
4
Dr Pimple Popper olarak bilinen Dr. Sandra Lee, Amber'in kulağında çıkan yumruları kesti.
5
Yıllar sonra Dr. Lee'nin adını duyan Amber Rega, kulaklarındaki keloidden kurtuldu.
6
7
8

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tuvalete Giren Adam Gördüğü Manzara Karşısında Dondu Kaldı Love Island'ın Ateşli Güzeli Sevgilisine Öpücük Verirken Dekoltesinin Azizliğine Uğradı Bir Kehanetin Peşine Düşen Hindistanlı Genç, Büyük Bir Risk Alarak Hayatının Aşkını Buldu! 2 Yaşındaki Evcil Ayı Sahibine Sarılıp Onu Öpücüğe Boğdu Ünlü Şarkıcı Jennifer Lopez, Spor Stiliyle Miami'yi Salladı!