Sadece Patates Yiyerek Ayda 10 Kilo Verdi! - Son Dakika

Sadece Patates Yiyerek Ayda 10 Kilo Verdi!

12.01.2017 08:34

1
Taco Cleanse diyetinden, ( Sadece taco yiyerek yapılan diyet) sonra şimdi de "Spud Fit" (Patates Diyeti) ortaya çıktı ve bu diyetin süper etkili olduğu ileri sürülüyor. Konuyu şöyle açıklayalım; 35 yaşındaki Avustralyalı, Andrew Taylor isminde bir baba, 2016 yılının başında, bir ay boyunca sadece patates yemeye karar verdi.

2
Bu süreci Youtube'da paylaştı. 30 gün sonra yaklaşık 10 kilo verdi ve bu diyeti bütün yıl boyunca sürdürmeye kararı aldı.

3
İşte patates diyetinin sonucu... Andrew Taylor, patates diyetine başladığı günden bu yana 140 kilodan 97 kiloya düştü.

4
Taylor diyet yaparken, belki de bu beklenmedik kilo kaybını sağlamış olan, uygulamış olduğu kurallardı.

5
Patateslerini pişirirken hiç yağ kullanmadı ve haşlama, buharda pişirme, fırınlama yöntemleriyle pişirdi.

6
Taylor, her gün tükettiği patateslerden yaklaşık yüzde 99 oranında kalori aldı.

7
Taylor, kahvaltıda yemek için barbekü soslu patates pankek yaptı. Diğer öğünler için, patatesleri sarımsak ve füme deniz tuzuyla fırında pişirdi. Tatlı olarak patateslerin üzerine meyveli şurup ilave etti.

8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Sadece Patates Yiyerek Ayda 10 Kilo Verdi! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement