Son Dakika Haberleri: Sadece Yemek Yiyerek Fenomen Oldu! Servetini Midesine Borçlu

Sadece Yemek Yiyerek Fenomen Oldu! Servetini Midesine Borçlu

13 gün önce

25 yaşındaki Amanda Faye, takipçilerinin karşısında yalnızca yemek yiyerek paraya para demiyor!

1
Amanda Faye, fazla kiloları yüzünden her türlü hakaret ve çirkin yorumla karşı karşıya kalan milyonlarca insandan yalnızca biri...
2
''Bana katil balina, şişman inek gibi lakaplar takıyorlar. Ama ben pozitif bir insanım, bunların çoğunu dikkate almıyorum'' diyen Amanda Faye, artık hayatın tadını çıkardığını söylüyor.
3
Duyduğu olumsuz söylemlere zamanla aldırmadığını söyleyen 25 yaşındaki Faye, internette para kazanmanın oldukça enteresan bir yolunu buldu.
4
Şişman olmaktan keyif aldığını belirten genç kadın, 50 binden fazla takipçisi bulunan Instagram sayfasında yalnızca yemek yediği için para kazanıyor. Faye, günde 4 bin kalori tüketmeye çalıştığını ancak istek üzerine bunun 10 bin kaloriye çıkabileceğini söylüyor.
5
Takipçileri, Amanda Faye'nin yemek yediği fotoğraf ve videolarına ulaşabilmek için 10 dolar ödüyorlar ancak Snapchat'te bu rakam yükseliyor.
6
Sadece takipçilerinin karşısında yemek yediği için hiç hayal etmediği kadar büyük bir servete sahip olduğunu söyleyen Amanda Faye, para kazanmak için bulduğu bu ilginç yolla tüm dikkatleri üzerine çekiyor.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Orman Çocuğu' Filmindeki Ayının, Foyası Ortaya Çıktı! İşte Efektleriyle İzleyiciyi Kandıran Sahneler Uyuşturucu Baronu Escobar'ın Evi 3 Saniyede Yerle Bir Oldu Momo Yeniden Hortladı! 7 Yaşındaki Çocuğa Attığı Mesaj Dünyayı Ayağa Kaldırdı O Hayat Benim'in Nuran'ı, Şimdilerde Fit Vücuduyla Büyülüyor! Lüks Restoranda Skandal! Mantardan Zehirlenen Kadın, Oracıkta Hayatını Kaybetti