Sadettin Teksoy'un Sarı Ceketinin Sırrı Çözüldü! - Son Dakika

Sadettin Teksoy'un Sarı Ceketinin Sırrı Çözüldü!

31.10.2017 07:48

Dünyaca ünlü dizi 'Stranger Things'in fragmanında Sadettin Teksoy göründü. Yıllardır üzerinden çıkarmadığı sarı ceketinin sırrını da açıkladı...

1
Dünyaca ünlü dizi ‘Stranger Things'in fragmanında Sadettin Teksoy göründü. Teksoy kısa bir süre önce, 10 yıllık aradan sonra ekranlara Teve2 ile geri dönmüştü.

2
1990'lı yılların medya fenomeni Sadettin Teksoy, ‘gizemli olaylar'ı kendine has tarzıyla araştırdığı televizyon programıyla ünlenmişti.

3
Yapım firması dizinin fragmanında, “Hawkins'de her şey gittikçe tuhaf bir hal almıştır. Araştırmacı gazeteci Sadettin Teksoy, Hawkins'te yaşanan bu gizemi çözmek için yola çıkar.” ifadesini kullandı.

4
Teve2'de, 'Sadettin Teksoy Zaman Tüneli' isimli programla 10 yıllık aradan sonra ekranlara dönen Teksoy, Kanal D muhabiri Aytaç Can'a konuştu. "Gümbür gümbür döndük. İzleyicilerimi çok özledim" dedi.

5
Yıllardır üzerinden çıkarmadığı sarı ceketinin sırrını da açıkladı, "Güneş nasıl sarıysa ben de bir güneş gibi parlıyorum" açıklamasında bulundu.

6

Son Dakika Sadettin Teksoy'un Sarı Ceketinin Sırrı Çözüldü! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü
Advertisement