Sadomazoşist Ölüm - Son Dakika

Sadomazoşist Ölüm

10 yıl önce

1
Bir hayat kadını ile sadomazoşist ilişlkiye giren 58 yaşındaki zengin İngiliz canından oldu

58 yaşındaki müşteri 'Metres Lucrezia ve asistanı Metres Juno'nun Belçika'daki villalarında duş alırken öldü.

2
İnternet sitelerinde, 'olağanüstü acı' konusunda uzman olduklarını söyleyen kadınlar, adı açıklanmayan müşterinin salı öğleden sonra yere yığılmasının ardından ambulans çağırdı.


Gerçek adı sadece Ira V.D. olarak açıklanan 46 yaşındaki Lucrezia ile 37 yaşındaki asistanı Juno müessir fiil ile ölüme sebebiyet vermek suçlamasıyla tutuklandı.

3
Polis, adamın sadistçe ilişki süresini uzatmak üzere anestetik olarak kullanılan nitro oksit verilmesinden sonra öldüğünü açıkladı. Adamın İngiltere'den BMW marka otomobiliyle Belçika'ya geldiği sanılıyor.

4
Sint-Job-in-Goor kasabasında içinde bir zindan bulunan villasında beş yıldır faaliyet göstermekte olan Lucrezia, iyi bilinen bir isim. Sitesinde, "Kölelik, aşağılama, işkence, eğitim ve karşı cinsin kıyafetlerini giyme' gibi 'hizmetler' sunuluyor. Seanslar, bir saat sürebiliyor, bazen üç güne kadar uzayabiliyor. Lucrezia, sitesinde "Beni hafife almayın. Sadistik, zekiyim, aksiyim" diyor.
5
Kasabanın sakinlerinden bir kadın, "Burası ailelerin yaşadığı sakin bir mahalle. O geldikten sonra çok lüks otomobiller gelmeye başladı, çoğunun plakası yabancı" diyor.
6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 25.06.2010 01:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri