Sadomazoşist Ölüm - Son Dakika

Sadomazoşist Ölüm

25.06.2010 13:38

1
Bir hayat kadını ile sadomazoşist ilişlkiye giren 58 yaşındaki zengin İngiliz canından oldu

58 yaşındaki müşteri 'Metres Lucrezia ve asistanı Metres Juno'nun Belçika'daki villalarında duş alırken öldü.

2
İnternet sitelerinde, 'olağanüstü acı' konusunda uzman olduklarını söyleyen kadınlar, adı açıklanmayan müşterinin salı öğleden sonra yere yığılmasının ardından ambulans çağırdı.

Gerçek adı sadece Ira V.D. olarak açıklanan 46 yaşındaki Lucrezia ile 37 yaşındaki asistanı Juno müessir fiil ile ölüme sebebiyet vermek suçlamasıyla tutuklandı.

3
Polis, adamın sadistçe ilişki süresini uzatmak üzere anestetik olarak kullanılan nitro oksit verilmesinden sonra öldüğünü açıkladı. Adamın İngiltere'den BMW marka otomobiliyle Belçika'ya geldiği sanılıyor.

4
Sint-Job-in-Goor kasabasında içinde bir zindan bulunan villasında beş yıldır faaliyet göstermekte olan Lucrezia, iyi bilinen bir isim. Sitesinde, "Kölelik, aşağılama, işkence, eğitim ve karşı cinsin kıyafetlerini giyme' gibi 'hizmetler' sunuluyor. Seanslar, bir saat sürebiliyor, bazen üç güne kadar uzayabiliyor. Lucrezia, sitesinde "Beni hafife almayın. Sadistik, zekiyim, aksiyim" diyor.
5
Kasabanın sakinlerinden bir kadın, "Burası ailelerin yaşadığı sakin bir mahalle. O geldikten sonra çok lüks otomobiller gelmeye başladı, çoğunun plakası yabancı" diyor.
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Sadomazoşist Ölüm - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor