Safiye Soyman'ın gözlerden uzak tuttuğu kızı klipte ortaya çıktı! Tam bir afet - Son Dakika

Safiye Soyman'ın gözlerden uzak tuttuğu kızı klipte ortaya çıktı! Tam bir afet

23.08.2021 11:39

Faik Öztürk ile mutlu bir birlikteliği olan şarkıcı Safiye Soyman'ın gözlerden uzak tuttuğu kızı ortaya çıktı, hem de klibinde. Soyman'ın 46 yaşındaki kızı güzelliği ile büyülüyor.

1
Yıllardır ekranlarda güler yüzü ve MS hastası olan oğluna olan düşkünlüğü hayranlarının gönlünü fetheden Safiye Soyman'ın bir de kızı olduğunu biliyor muydunuz?
2
Oğlunu yanından ayırmayan Soyman'ın kızı Ümran Akaröz magazin gündeminde çok yer almıyor. Ta ki annesiyle klipte oynayana kadar.
3
Ünlü şarkıcı, 46 yaşındaki kızı Ümran Akaröz ile kamera karşısına geçti.
4
Safiye Soyman, yeni şarkısı için çektiği klipte kızı Ümran Akaröz ile karşılıklı oynadı. Hareketli şarkısına rengarenk bir klip çeken Soyman, yeni klip heyecanını da sosyal medyadan paylaştı.

5
Öte yandan Ümran Akröz ise sosyal medya paylaşımlarında tam bir afet. 46 yaşındaki Ümran Akaröz, düzgün fiziği ve güzelliği ile hayran bırakıyor.

6
ÜMRAN AKARÖZ KİMDİR?
ÜMRAN AKARÖZ KİMDİR?
Safiye Soyman, 1961 yılında Bolu'da bir gecekonduda doğdu. Hafız kızı olan Safiye Soyman, 13 yaşında görücü usulüyle evlendi.
7
24 yaşındaki Ziya Akaröz'le 13 yaşında evlenen Soyman, 15 yıl evli kaldı ve bu evlilikten 2 çocuğu oldu.
8
Bu çocukların biri oğlu Harun Akaröz, diğeri de kızı Ümran Akaröz.
9
Ümran Akaröz 1975 yılında doğdu ve 46 yaşında. 2 erkek annesi olan Ümran Akaröz, kendi markası olan Bioazure'de doğal ve organik kozmetik ürünleri ile hizmet vermekte.
10
11
12
13

Son Dakika Safiye Soyman'ın gözlerden uzak tuttuğu kızı klipte ortaya çıktı! Tam bir afet - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement