Safiye Soyman'ın Mutlu Günü - Son Dakika

Safiye Soyman'ın Mutlu Günü

05.10.2010 00:13

1
TÜRK Sanat Müziği solisti Safiye Soyman'ın MS hastası oğlu 30 yaşındaki Harun Soyman ile Zonguldak'ta ilk görüşte aşık olduğu 28 yaşındaki Gönül Erdoğmuş, Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde Mogan Gölü kıyısında bulunan Gölan Restoran'da yapılan düğünle evlendi.
2
Sevinçleri gözlerinden okunan Safiye Soyman ile eşi Faik Öztürk, kapıda karşıladıkları konuklarıyla düğün boyunca yakından ilgilendi.

3
Düğünde zaman zaman gözyaşlarına hakim olamayan Safiye Soyman, “Bunlar mutluluk gözyaşları. Bana anne diyen bir gelinim var. Oğlum hiç bu kadar mutlu olmamıştı” dedi.
4
Oğlu Harun'un, Zonguldak'a tatile gittiklerinde Gönül Erdoğmuş'u gördüğünü ve ilk görüşte aşık olduğunu belirten Safiye Soyman, “Gönül'le evlenmek istedi, biz de kızı istedik. Yüzündeki mutluluğa doktorlar bile hayret etti. İnşallah mutlu olur aslan oğlum” diye konuştu.
5
MR hastası Harun Soyman, düğün salonuna gelin Gönül Erdoğmuş'un ittiği tekerlekli sandalye ile geldi. Gönül Erdoğmuş, tekerlekli sandalyedeki eşi Harun ile pistte dans ederken, genç çiftin bu mutluluğunu tüm davetliler alkışlayarak ve dans ederek paylaştı.
6
Oğlunun mürüvvetini gören Safiye Soyman, düğünde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Gece geç saatlere kadar süren düğünde Faik Öztürk de sahneye çıkıp, davetlilere türkü ziyafeti çekti.

7
Safiye Soyman'ın çifte düğün hediyesi olarak Ankara Çankaya'da lüks bir daire, Faik Öztürk'ün ise 2011 model otomobil aldığı belirtildi.

8
9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Safiye Soyman'ın Mutlu Günü - Son Dakika


Advertisement