Sağır ve dilsiz kız, okulda cinsel istismara uğradıktan sonra kafasına taşla vurularak öldürüldü - Son Dakika

Sağır ve dilsiz kız, okulda cinsel istismara uğradıktan sonra kafasına taşla vurularak öldürüldü

Hindistan'da bulunan Uttrita ortaokulunda okuyan dokuzuncu sınıf öğrencisi 14 yaşındaki kız öğrenci, okulun bahçesinde cinsel istismara uğradıktan sonra taş ve briketle kafasına vurularak öldürüldü.

1
Cinsel taciz vakalarında dünyada birinci sırada olan Hindistan kadınlar için korkunç bir yer olma özelliğini devam ettiriyor. Taciz ve cinayet haberleriyle gündeme gelen ülkede bir korkunç olay daha yaşandı. Ortaokul öğrencisi küçük kız kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce cinsel istismara uğradıktan sonra vahşice öldürüldü.

2
Gece cinsel istismara uğrayıp öldürülen kız öğrencinin cesedi sabah saatlerinde okulun bahçesinde oynayan bir erkek öğrenci tarafından bulundu.
3
Kız öğrencinin gece geç saatlere kadar eve dönmemesi üzerine aile polise haber vermiş ve kızı arama çalışmaları başlamıştı.
4
Kızın cesedini bulan öğrencinin haber vermesi üzerine yüzlerce kişi okulun bahçesinde toplandı. Kızın istismara uğradıktan sonra taş ve briketlerle öldürüldüğü ve yüzünün tanınmamaz halde olduğu belirtildi. Polis olay ile ilgisi oldukları şüphesi ile dört kişiyi gözaltına alıp sorgularına başladı.
5
Polis olayın görgü tanığı olmadığı için adli ispatlara ihtiyaçları olduğunu, kızın öldürülmeden veya öldürüldükten sonra mı istismara uğradığını belirlemek için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

6
Olayın ortaya çıkmasından sonra köyde bulunan insanların arasında büyük öfke oluştu. Köylüler saldırganların bir an önce yakalanıp gerekli cezaları almaları çağrısında bulundular.

Haber Yayın Tarihi: 26.08.2020 08:52

Son Dakika Sağır ve dilsiz kız, okulda cinsel istismara uğradıktan sonra kafasına taşla vurularak öldürüldü - Son Dakika

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü