Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı - Son Dakika

Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı

03.03.2021 15:44

Rusya'da "En ateşli hakem" olarak bilinen ve aynı zamanda Instagram'da modellik yapan Ekaterina Kostyunina, fotoğraf çekimlerinde tamamen soyundu.

1
Çektiği çıplak fotoğrafları yayınlayan hakem, hayranlarının aklını başından aldı. Hakem Ekaterina, bu çekimi hayatının en ateşli çekim seansı olarak tanımladı.
2
Güzel hakem bir fotoğrafta banyoda poz verirken diğer pozu ise yatakta soyunarak verdi.
3
Ekaterina, fotoğrafları yaklaşık bir ay önce fotoğrafçısından aldığını ama tepkilerden çekindiği için paylaşmaya cesaret edemediğini söyledi.
4
12 yaşında dans kariyerini bitiren Ekaterina, okulda futbol oynamaya başladı.
5
Ekaterina bir gün arkadaşlarının maç için kendisini hakem olarak davet etmesinden sonra hakem olmaya karar verdi.
6
Şu an yarı profesyonel maçları yöneten hakem Ekaterina, en büyük hayalinin Rusya Süper liginde maç yönetmek ve FIFA kokartı almak olduğunu söyledi.
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Eski sevgilisini başka biriyle basınca çıldırdı! Bıçağı aldığı gibi boynuna sapladı Yasak aşk iddiasında bomba gelişme! Hadise ile Reza Zarrab'ın ilişkisini gizemli bir falcı ortaya çıkardı Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button