"Sahada iç çamaşırı giymiyorum" diyen güzel sporcudan dekolte itirafı: Çok seviyorum - Son Dakika

"Sahada iç çamaşırı giymiyorum" diyen güzel sporcudan dekolte itirafı: Çok seviyorum

08.12.2020 09:03

Golf dünyasının en çekici isimleri arasında gösterilen Paige Spiranac, kendisine gelen mesajları ifşa ederek "Dekolte giydiğim için beni iğrenç cümlelerle suçlamayın. Anlamaya çalışın. Giyinmeyi seviyorum" dedi. Güzel sporcu daha önce de sahada iç çamaşırı giymediğini söyleyerek gündeme gelmişti.

1
Son dönemde paylaşımları ve yaptığı itiraflarla gündeme gelen ABD'li golfçü Paige Spiranac yine adından söz ettirmeyi başardı.
2
Paige Spiranac, golfte mükemmel bir kariyere sahip olamasa da özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

3
Sosyal medya hesabından aldığı yorumlar üstüne bir yorum paylaşan Paige Spiranac, "Erkeklerin, vücudum hakkında yorum yapmasından hoşlanmıyorum. Dekolte giydiğim için beni iğrenç cümlelerle suçlamayın. Anlamaya çalışın. Giyinmeyi seviyorum." ifadelerini kullandı.
4
İç çamaşırı giymeden golf oynamayı daha çok sevdiğini belirten Spiranac, "Normalde iç çamaşırı giymiyorum, şort giyiyorum ve üzerinde çok fazla katman var. Pantolon giydiğimde de iç çamaşırı kullanmıyorum" dedi.
5
Instagram hesabında golf oynadığı anları sık sık paylaşan Amerikalı golfçü, özellikle mini şort ve etekli pozlarıyla takipçilerinden büyük beğeni topluyor.
6
2017 yılında golfte kıyafet yönetmeliği değişmiş ve oyuncuların etek altında kullandığı şortları veya tozlukları görmelerine izin veren belirgin boyun çizgileri veya çok kısa etekler kullanılması yasaklanmıştı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 'Sahada iç çamaşırı giymiyorum' diyen güzel sporcudan dekolte itirafı: Çok seviyorum - Son Dakika


Advertisement