Şahan Gökbakar'ın Bilinmeyenleri - Son Dakika

Şahan Gökbakar'ın Bilinmeyenleri

1
22 Ekim 1980 yılında İzmir'de doğan Şahan Gökbakar'ın, yıllar sonra bu kadar popüler olacağını kim tahmin edebilirdi ki!
2
İstanbul'a yerleştikten sonra bir süre çeşitli reklam seçmelerine katılarak şansını deneyen Gökbakar, "Zıbın" ismindeki programıyla magazin camiasının kapısını araladı.
3
Canlı yayınlanan "7. Gün" programında beş hafta boyunca sunuculuk yapan Gökbakar, ardından daha önce Kamil Güler'in sunduğu Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı. Bir çok kişi de Şahan Gökbakar'ı Zoka ile tanıdı.

4
Zoka'dan sonra yaptığı "Dikkat Şahan Çıkabilir!" programıyla da dikkatleri üzerine çekti.

5
Yarattığı karakterlerle kısa zamanda özellikle genç kesimin beğenisini kazanan Gökbakar, asıl patlamasını "Recep İvedik" filmiyle yaptı.

6
Recep İvedik'le büyük beğeni toplayan Gökbakar, eleştiri yağmuruna da tutuldu.

7
Filmi kalitesiz bulanlar ve izlemeyi reddedenler de oldu ancak bu durum Recep İvedik filminin en çok izlenenler listesine girmesine engel olamadı.

8
Gökbakar, Recep İvedik filmi ile oynadığı reklam filmlerinden aldığı paralarla da çok konuşuldu.

9
"Recep İvedik" filmleriyle gişe rekorları kıran Gökbakar, üç filmden top lam 90 mil yon TL kazanmıştı. Gökbakar, serinin dördüncü filmini de çekmeye hazırlanıyor.

HANGİ FİLM NE KADAR İZLENDİ

Recep İvedik

4.301.641kişi izledi. 30.172.270TL gelir elde etti.

Recep İvedik 2

4.333.116 kişi izledi. 33.493.186TL gelir elde etti.

Recep İvedik 3

3.324.645 kişi izledi. 28.703.427 TL gelir

10
Şahan Gökbakar bir de 300 bin euro değerinde, "Belafonte" adında lüks teknesi var.

11
Cem Yılmaz'a rakip olarak gösterilen Gökbakar, bu konuda yaptığı,"Ortaokuldayken Cem'e hayrandım. Gösterisine altıncı kez gidişimde kulisine girdim.Bir peçeteye imza attı,ben de peçeteyi çerçevelettim.Hala çok beğenirim kendisini. Ama hayat değişken. Ondan imza alırken ne kadar heyecanlıydım, derken gün geldi yaptığım filmin gişesi onunkini geçti. Bence sevinmeli çünkü benim jenerasyonumdaki birçok insanın beyinleri biraz da onun yaptığı espriler sayesinde açıldı" açıklamayla da çok konuşuldu.
12
Gökbakar'ın iş dışında aşkları ve lüks merakı da çok konuşuldu.

13
Birbirinden lüks arabaları kadar ilginç güneş gözlükleriyle de gündeme geldi.

14
Evde Play Station oynama zevkini de her fırsatta dile getiren Gökbakar, gitar çalmayı da çok seviyor. Hatta beste yapıp, şiir yazıyor.

Haber Yayın Tarihi: 26.10.2010 11:21

Son Dakika Şahan Gökbakar'ın Bilinmeyenleri - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı