Sahil Güvenlik'in mavi gözlü güzeli Yasmine Bleeth son haliyle erkek hayranlarını şoke etti! - Son Dakika

Sahil Güvenlik'in mavi gözlü güzeli Yasmine Bleeth son haliyle erkek hayranlarını şoke etti!

2 ay önce

1989'da başlayan ve 2000'li yılların ortalarına kadar farklı kadrolarla süren Sahil Güvenlik dizisinin yıldızı Yasmine Bleeth, yıllara yenik düştü. Güzel yıldız son haliyle erkek hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

1
1989 ile 2001 yılları arasında yayınlanan efsane dizi, şimdinin tanınmış simalarıyla bizi tanıştıran yapım olma özelliğini de taşıyor. Peki o zaman insanları ekrana kilitleyen ve kendine hayran bırakan ünlü güzellerden Yasmine Bleeth, şimdi nasıl gözüküyor merak ettiniz mi?
2
Caroline Holden rolüyle tanınan Yasmine Bleeth'i hatırladınız mı? 2002 yılında Paul Cerrito ile evlenen mavi gözlü güzel şimdi 51 yaşında.
3
Bir zamanlar ekranın en güzel yıldızlarından biriydi. Ama özel hayatı ve kötü alışkanlıkları yüzünden rol aldığı yapımdan kovulduktan sonra ekranların uzak bir hayat yaşamaya başladı.

4
Ve yıllar sonra bambaşka biri gibi karşımıza çıktı...
5
Eski Sahil Güvenlik yıldızı Los Angeles'ta köpeğiyle yürüyüş yaparken görüntülendi.
6
Son 17 yıldır piyasadan uzak duran güzel son haliyle şaşırttı.
7
Yıllara yenik düşen 51 yaşındaki Bleeth, halinden mutlu ve memnundu.
8
Etnik desenli uzun elbise üzerine siyah bir kapüşonlu mont giyen Bleeth, bir hayli bakımsız görünüyordu.
9
10


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı