Sahil Güvenlik'in mavi gözlü güzeli Yasmine Bleeth son haliyle erkek hayranlarını şoke etti! - Son Dakika

Sahil Güvenlik'in mavi gözlü güzeli Yasmine Bleeth son haliyle erkek hayranlarını şoke etti!

18.02.2020 11:41

1989'da başlayan ve 2000'li yılların ortalarına kadar farklı kadrolarla süren Sahil Güvenlik dizisinin yıldızı Yasmine Bleeth, yıllara yenik düştü. Güzel yıldız son haliyle erkek hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

1
1989 ile 2001 yılları arasında yayınlanan efsane dizi, şimdinin tanınmış simalarıyla bizi tanıştıran yapım olma özelliğini de taşıyor. Peki o zaman insanları ekrana kilitleyen ve kendine hayran bırakan ünlü güzellerden Yasmine Bleeth, şimdi nasıl gözüküyor merak ettiniz mi?
2
Caroline Holden rolüyle tanınan Yasmine Bleeth'i hatırladınız mı? 2002 yılında Paul Cerrito ile evlenen mavi gözlü güzel şimdi 51 yaşında.
3
Bir zamanlar ekranın en güzel yıldızlarından biriydi. Ama özel hayatı ve kötü alışkanlıkları yüzünden rol aldığı yapımdan kovulduktan sonra ekranların uzak bir hayat yaşamaya başladı.

4
Ve yıllar sonra bambaşka biri gibi karşımıza çıktı...
5
Eski Sahil Güvenlik yıldızı Los Angeles'ta köpeğiyle yürüyüş yaparken görüntülendi.
6
Son 17 yıldır piyasadan uzak duran güzel son haliyle şaşırttı.
7
Yıllara yenik düşen 51 yaşındaki Bleeth, halinden mutlu ve memnundu.
8
Etnik desenli uzun elbise üzerine siyah bir kapüşonlu mont giyen Bleeth, bir hayli bakımsız görünüyordu.
9
10

Son Dakika Sahil Güvenlik'in mavi gözlü güzeli Yasmine Bleeth son haliyle erkek hayranlarını şoke etti! - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden