Sahnelerin müzmin bekarı, meşhur tabelanın altında 14 Şubat'ta yine umut diledi - Son Dakika

Sahnelerin müzmin bekarı, meşhur tabelanın altında 14 Şubat'ta yine umut diledi

14.02.2021 11:11

Gonca Vuslateri ile kısa bir süre aşk yaşadıktan sonra yollarını ayıran arabeskin romantik prensi Hakan Altun, 14 Şubat paylaşımıyla adından söz ettirdi. Altun daha önce de fotoğraf çektirdiği "Yalnız" yazan tabelayı paylaşarak Sevgililer Günü'nde umut diledi.

1
Sahnelerin müzmin bekarı Hakan Altun, geçtiğimiz kasım ayında 34 yaşındaki oyuncu Gonca Vuslateri ile aşk yaşamaya başlamıştı.

2
İlişkisini de sosyal medya hesabından "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken" sözleri ile cümle aleme ilan etmişti. Sevgililerin 30 Aralık'ta nikah masasına oturacağı iddia edildi.
3
2020'nin sürpriz aşıkları arasında gösterilen ilişki ne yazık ki uzun soluklu olmadı ve Gonca Vuslateri ve Hakan Altun yollarını ayırdı.
4
14 Şubat'a yine yalnız giren 48 yaşındaki başarılı sanatçı Sevgililer Günü'ne özel anlamlı bir paylaşım yaptı. Altun "Yalnız" yazan tabelanın altında çekildiği pozunu "Çare yok ölmüşe olmuşa ayrılık çıkmış aşk fallarında, 2021'de bende durum yine budur. Tüm sevdalıların "Sevgililer Günü"nü canı gönülden kutluyorum ve sevdalısı olmayanlara umutlarını asla kaybetmemelerini diliyorum." notunu paylaştı.
5
Öte yandan Gonca Vuslateri de bu kareyi sosyal medya hesabından paylaşarak takipçilerinin Sevgililer Günü'nü kutladı.

6
7

YORUMLAR (1)
  • Fıret Erik Greyfurt: O tabelanın yanında beklesin belki biri gelir.Antalya/Finike/ Yalnız köyünde. :)) Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Sahnelerin müzmin bekarı, meşhur tabelanın altında 14 Şubat'ta yine umut diledi - Son Dakika


Advertisement