Sahte İos'lu İphone 6 Klonu Satışa Çıkıyor! - Son Dakika

Sahte İos'lu İphone 6 Klonu Satışa Çıkıyor!

6 yıl önce

Apple, yaklaşık 2 ay sonra yeni iPhone modellerini piyasaya sunacak.

1
Apple, yaklaşık 2 ay sonra yeni iPhone modellerini piyasaya sunacak. Ancak görünüşe göre, iPhone 6'nın kendisi çıkmadan klonu satışa çıkacak.


Kaynak :

2
NowhereElse'nin yapmış olduğu habere göre, Çinli bazı üreticiler, iPhone 6'nın sızan 'dummy' görüntülerinden yola çıkarak şimdiden bir iPhone 6 klonu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.
3
Belirtilene göre fonksiyonel iPhone 6 klonu olacak olan bu cihaz 4.7-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak ve sahte iOS işletim sistemini çalıştıracak.
4
Şu an için bu cihaz hakkında başka bir bilgi bulunmuyor. Ancak Çin'de satışa sunulacak olan bu cihazın uygun fiyatıyla iPhone 6 öncesi ilgi görebileceğini söyleyebiliriz.
5
İşte o söylenen iPhone 6 klonundan görüntüler;
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 13.07.2014 02:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri