Sahte İos'lu İphone 6 Klonu Satışa Çıkıyor! - Son Dakika

Sahte İos'lu İphone 6 Klonu Satışa Çıkıyor!

13.07.2014 14:12

Apple, yaklaşık 2 ay sonra yeni iPhone modellerini piyasaya sunacak.

1
Apple, yaklaşık 2 ay sonra yeni iPhone modellerini piyasaya sunacak. Ancak görünüşe göre, iPhone 6'nın kendisi çıkmadan klonu satışa çıkacak.

Kaynak :

2
NowhereElse'nin yapmış olduğu habere göre, Çinli bazı üreticiler, iPhone 6'nın sızan 'dummy' görüntülerinden yola çıkarak şimdiden bir iPhone 6 klonu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.
3
Belirtilene göre fonksiyonel iPhone 6 klonu olacak olan bu cihaz 4.7-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak ve sahte iOS işletim sistemini çalıştıracak.
4
Şu an için bu cihaz hakkında başka bir bilgi bulunmuyor. Ancak Çin'de satışa sunulacak olan bu cihazın uygun fiyatıyla iPhone 6 öncesi ilgi görebileceğini söyleyebiliriz.
5
İşte o söylenen iPhone 6 klonundan görüntüler;
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Sahte İos'lu İphone 6 Klonu Satışa Çıkıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor