Şair Cezmi Ersöz'den Olay Yaratacak Açıklama “Swinger Evliliği Uzatıyor!” - Son Dakika

Şair Cezmi Ersöz'den Olay Yaratacak Açıklama “Swinger Evliliği Uzatıyor!”

07.11.2018 12:22

Ünlü Şair Cezmi Ersöz, swinger'ın (eş değiştirme) evliliğin ömrünü uzatabileceğini söyledi. Ersöz'ün sözleri sosyal medyada da tartışma konusu oldu.

1
"Swinger evliliğin ömrünü uzatabilir."
Swinger evliliğin ömrünü uzatabilir.
Ersöz, insanların farklı ilişki tarzlarına ilgisinin arttığını belirterek 'Mesela swinger (eş değiştirme) ilişkiler; her yerde barları var. Bence sorun yok. Eşler buna müsaitse, bu tip ilişkiler evliliğin ömrünü uzatabilir.' ifadelerini kullandı.
2
“Grup ilişkiye dahil oldum”
“Grup ilişkiye dahil oldum”
Kitabı hakkında soruları yanıtlayan Cezmi Ersöz, kitapta anlatılan farklı cinsel yönelimlerin kendisinin deneyimleri olup olmadığı sorusuna

“ Evet! Hayal ettim dersem dürüst olamam. Grup sekse dahil oldum. Zaman zaman buna benzer deneyimlerim oldu. Yaşamasaydım zaten yazamazdım.” Diye cevap verdi.

3
"Okuruma karşı çıplak olmayı seçtim."
 Okuruma karşı çıplak olmayı seçtim.
Hürriyet'ten Hakan Gence'nin sorularını yanıtlayan Cezmi Ersöz, kitabındaki hikayede çiftlerin eş değiştirmeleri soruları üzerine "Okuruma karşı çıplak olmayı seçtim. Tutucu bir toplumda yaşıyoruz. Yazdıklarımdan dolayı çok tepki alacağımı biliyorum. Ama bu tutuculuğun arkasında insanların çok farklı şeyler yaşadığını da düşünüyorum." dedi.
4
"Türklerin cinsellikle ilişkisini nasıl yorumluyorsunuz?" sorusuna Ersöz, "Türkiye insanı bu anlamda göründüğü gibi değil. Türkiye cinsellikte çağ atladı." diyerek cevap verdi. İşte, Cezmi Ersöz'ün açıklamalarının ardından sosyal medyadan gelen tepkiler.
5
6
7

Son Dakika Şair Cezmi Ersöz'den Olay Yaratacak Açıklama “Swinger Evliliği Uzatıyor!” - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement