Şaka Değil Gerçek! - Son Dakika

Şaka Değil Gerçek!

26.03.2012 20:45

1
Şaka değil, bu adada yalnızca güzel sarışın kadınlar olacak. İşte 'aptal sarışın kadın' imajını yıkmaya çalışan firma yetkililerinin tasarladıkları projenin detayları...
2
Hem kadın hem erkek tatilcilere açık olacak ve standart tatil yerlerindeki tüm hizmetleri sunacak olan mekanın tek farkı, çalışanların tamamının sarışın kadınlardan oluşacak olması.
3
Ayrıca arzu eden kadın tatilciler, sarışın personelden 'her zaman mükemmel' görünme taktiklerini öğrenebilecekler.

4
Projenin yaratıcılarından ve kendisi de sarışın olan Litvanyalı Giedre Pukiene, "Kızlarımız çok zeki ve hepsi diplomalı. Hepsi hayatları için bir şeyler yapmak istiyorlar. İş dünyasına dair çok sayıda fikirleri var" diyor.
5
Bazı kesimler şirketi ırkçılıkla ve cinsiyet ayrımcılığıyla suçlarken, bunun ülkedeki ılımlı Müslümanlarla muhafazakarlar arasında gerilimi artırabileceğini belirtiyorlar.

6
7
8
9
10
11

Son Dakika Şaka Değil Gerçek! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit