Son Dakika Haberleri: Şaka Değil Gerçek!

Şaka Değil Gerçek!

8 yıl önce

1
Şaka değil, bu adada yalnızca güzel sarışın kadınlar olacak. İşte 'aptal sarışın kadın' imajını yıkmaya çalışan firma yetkililerinin tasarladıkları projenin detayları...
2
Hem kadın hem erkek tatilcilere açık olacak ve standart tatil yerlerindeki tüm hizmetleri sunacak olan mekanın tek farkı, çalışanların tamamının sarışın kadınlardan oluşacak olması.
3
Ayrıca arzu eden kadın tatilciler, sarışın personelden 'her zaman mükemmel' görünme taktiklerini öğrenebilecekler.

4
Projenin yaratıcılarından ve kendisi de sarışın olan Litvanyalı Giedre Pukiene, "Kızlarımız çok zeki ve hepsi diplomalı. Hepsi hayatları için bir şeyler yapmak istiyorlar. İş dünyasına dair çok sayıda fikirleri var" diyor.
5
Bazı kesimler şirketi ırkçılıkla ve cinsiyet ayrımcılığıyla suçlarken, bunun ülkedeki ılımlı Müslümanlarla muhafazakarlar arasında gerilimi artırabileceğini belirtiyorlar.

6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 26.03.2012 08:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti