Sakallar Pedagogla Kesilecek! - Son Dakika

Sakallar Pedagogla Kesilecek!

19.01.2013 09:47

Kanuni sakallardan kurtulmanın yollarını arıyor

1
Kanuni Sultan Süleyman'ın sakalları, dizide sultanı canlandıran Halit Ergenç'i biraz düşündürmeye başladı.
2
Çocuğunun bile kendisini sakallı görmeye alıştığını söyleyen Ergenç, oğlunun kendisini tanımama ihtimaline karşı hazırlıklara başladı.

3
Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel de oğlu Ali'nin ekranda gördüklerinden çok etkilendiğini söyledi. Öyle ki minik Ali, tv ekranlarında annesinin bir çocuğu sevdiğini görünce gözyaşlarına boğulmuş.
4
Annesi bu durumu şöyle anlattı:

"Mesela beni dizide bir başka çocuğu 'Oğlum' diye severken gördüğünde bu durumu kıskanıp dakikalarca ağlamıştı."

5
Korel, oğullarının Halit Ergenç'i de 'Muhteşem Yüzyıl'daki sakallı haliyle benimsediğini söyleyip ekledi: Pedagog tavsiyesiyle; dizi bittiğinde Halit'in sakallarını, oğlumuzun gözü önünde keseceğiz ki yeni halini yadırgamasın!
6
7
8
9

Son Dakika Sakallar Pedagogla Kesilecek! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu Oğlunun doğum gününde çıplak poz paylaşan Ganalı artist, hapis cezasına çarptırıldı Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı