Sakallar Pedagogla Kesilecek! - Son Dakika

Sakallar Pedagogla Kesilecek!

Kanuni sakallardan kurtulmanın yollarını arıyor

1
Kanuni Sultan Süleyman'ın sakalları, dizide sultanı canlandıran Halit Ergenç'i biraz düşündürmeye başladı.
2
Çocuğunun bile kendisini sakallı görmeye alıştığını söyleyen Ergenç, oğlunun kendisini tanımama ihtimaline karşı hazırlıklara başladı.

3
Halit Ergenç'in eşi Bergüzar Korel de oğlu Ali'nin ekranda gördüklerinden çok etkilendiğini söyledi. Öyle ki minik Ali, tv ekranlarında annesinin bir çocuğu sevdiğini görünce gözyaşlarına boğulmuş.
4
Annesi bu durumu şöyle anlattı:


"Mesela beni dizide bir başka çocuğu 'Oğlum' diye severken gördüğünde bu durumu kıskanıp dakikalarca ağlamıştı."


5
Korel, oğullarının Halit Ergenç'i de 'Muhteşem Yüzyıl'daki sakallı haliyle benimsediğini söyleyip ekledi: Pedagog tavsiyesiyle; dizi bittiğinde Halit'in sakallarını, oğlumuzun gözü önünde keseceğiz ki yeni halini yadırgamasın!
6
7
8
9

YORUMLAR

Diğer Galeriler

4 ay önce doğum yapan Bergüzar, bikinili pozuyla değil yazdığı notla şaşırttı Kimse bu kadarını beklemiyordu! Ünlü oyuncu bir deri bir kemik kaldı Depremle sular altına gömüldü, haritalar incelenirken keşfedildi! İstanbul'un batık adası: Vordonisi Eski Beşiktaşlı güzel, tek gecelik ilişki teklif eden kulüp başkanına verdiği ayarı yıllar sonra anlattı Virüsten dolayı bacağı kesilmişti! Ünlü oyuncu Nick Cordero üç aylık yaşam savaşını kaybetti