Sakallı Kadın İngilizleri Şok Etti - Son Dakika

Sakallı Kadın İngilizleri Şok Etti

10.04.2013 07:33

1
49 yaşındaki Mariam, İngilizleri şoke etti.
2
Mariam 28 yıl önce yaptığı doğum sonrasında büyümeye başlayan sakallarını, ilk başlarda çok garipsediğini ve koparmaya başladığını söyledi. Fakat kopardıkça daha fazla çıkmaya başlayan sakallar karşısında çaresiz kaldı.
3
Aynı zamanda Sakallı Lady olarak bilinen Mariam, ilk başlarda çevresinin bu durumu çok garipsediğini ve kötü tepkiler aldığını söylese de daha sonra kendi durumunda başka insanlar olduğunu da öğrenince, kendisi gibi olan insanların kendisinden ilham alması gerektiğini ve daha cesur olmaları gerektiğini söyledi.
4
İlk zamanlar durumunu yadırgasa da, artık sakallarına alışan Sakallı Lady yeni bir ilişkiye hazır olduğunu hatta bu haliyle kendisini daha seksi hissettiğini ekledi.
5
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Sakallı Kadın İngilizleri Şok Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı