Saklıkent'te 2 Turistin Öldüğü Sel Dehşeti Kameralarda - Son Dakika

Saklıkent'te 2 Turistin Öldüğü Sel Dehşeti Kameralarda

21.07.2014 10:48

1
Muğla'daki Saklıkent Kanyonu'nda 2 kişinin öldüğü ve 8 kişinin de yaralandığı sel baskınında boğulmak üzere olan turistin kurtarılma anı kameralara yansıdı.

2
Muğla'nın Seydikemer ilçesindeki Saklıkent Kanyonu'nda 1 kişinin öldüğü 8 kişinin de yaralandığı sel baskınında kayıp olarak aranan turistin cansız bedenine ulaşıldı.

3
İlk etapta kurtarılan 21 kişi arasında bulunan 9 yaralıdan Ozan Genç (35) isimli ziyaretçi, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

4
Ömer Özcan'ın bulunması için dün akşam saat 21.00'de başlatılan arama kurtarma çalışmaları, günün ağarmasıyla birlikle yoğunlaştırıldı.

5
Kanyonu her iki yönde tarayan ekipler, sabah saat 07.00 sıralarında 1 kilometre üst tarafta iki kayanın arasında sıkışmış vaziyette olan Özcan'ın cansız bedenine ulaştı.

6
Özcan'ın cenazesinin bulunduğu yerden çıkarılması için çalışma başlatıldı.

7
Kurtarma çalışmalarının devam ettiği sırada azgın sel sularına kapılan bayan bir turistin sürüklenerek geldiğini fark eden erkek ziyaretçi, sel sularına direnerek kendi imkanlarıyla önlem aldı.

8
Suyun içerine bata çıkan sürüklenen ve boğulmak üzere olan kadını son anda kolundan yakalayan erkek ziyaretçi, kadın turistin hayatını kurtardı.

9
Saklıkent Kanyonu'nda yaşanan bu dehşet anları kıyıda bulunan bir kişi tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedildi.

10
11
12

Son Dakika Saklıkent'te 2 Turistin Öldüğü Sel Dehşeti Kameralarda - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti