Öyle acımasız bir şiddet gördü ki yaralarına bakamayan kızı yanına bile yaklaşamadı - Son Dakika

Öyle acımasız bir şiddet gördü ki yaralarına bakamayan kızı yanına bile yaklaşamadı

31.03.2021 11:43

İngiltere, sevgilisi tarafından şiddete uğrayan genç kadını konuşuyor. 32 yaşındaki Charlotte Lancaster, sevgilisi tarafından yüzüne defalarca darbe yedi. Yüzünün bir tarafı çöken ve beyin kanaması geçiren genç kadının yanına görüntüsünden dolayı çocukları bile yaklaşamadı. Hakim karşısına çıkan cani sevgilinin sözlerine yargıç dahi tahammül edemedi. İşte korkunç olayın detayları.

1
İngiltere'de 32 yaşındaki Charlotte Lancaster'in yaşadığı korkunç olay ülkeyi derinden sarstı. Saldırganın ifadeleri yargıcı bile çileden çıkardığı olayın kan donduran detayları ortaya çıktı.
2
Dört yaşındaki bir kız, annesinin 'Fil Adam'a benzeyecek kadar kötü bir şekilde darp edildikten sonra öleceğine' ikna olmuştu. Christopher Balmer, Charlotte Lancaster'a bilincini yitirene kadar defalarca yumruk attı.

3
İki çocuk annesi Charlotte Lancaster, saldırıda beyin kanaması geçirdi ve o kadar ağır yaralandı ki, kızı öleceğini sandı.
4
Kurbanın annesi, şişmiş yüzünün bir tarafının çökmüş gibi göründüğünü söyledi ve yaralarını Fil Adam olarak bilinen Joseph 'John' Merrick'in yaşadığı ağır deformasyonla karşılaştırdı.

5
Bolton Kraliyet Mahkemesinde Balmer, ağır bedensel zarar verdiğini kabul ettikten sonra 32 ay hapis cezasına çarptırıldı.
6
Hemşirelik asistanı Lancaster yaptığı açıklamada polise şunları söyledi:
7
"Cehennemden geçmiş gibi hissediyorum ve yapılan muameleden tiksiniyorum. Kızım öleceğimi sandı ve o sırada yaralarımdan dolayı bana bakamadı. Çocuklarım beni bu durumda gördükleri ve perişan oldukları için kendimi çok kötü hissediyorum. Bu olay hayatımı mahvetti."
8
"Saldırıdan sonra bir süre annemle yaşadım ve her şeyimi kaybetmiş gibi hissettim. Şişliğin tamamen inmesi uzun zaman aldı ve kararan gözüm korkunç bir haldeydi, renginin açılması haftalar sürdü."
9
"Beynimdeki hasar nedeniyle bağımsız bir kadın olmaktan, ilgilenilmeye muhtaç bir kadına dönüştüğümü hissediyorum. TSSB teşhisi kondu ve hafıza kaybı yaşıyorum."
10
"İşe dönmem biraz zaman aldı ve tüm bu deneyim bende endişe ve stres yarattı. O geceki olaylarla dünyam altüst oldu"
11
Çift, ilişkilerine Mayıs 2019'da başladı, ancak arkadaş kalmalarına rağmen bir tartışmanın ardından Ocak 2020'de ayrıldı.Saldırı, geçen yıl Lancaster'ın, Blamer'ı Leigh'deki evine yemeğe davet etmesinden sonra 9 Mayıs'ta gerçekleşti.

12
Savcı Gavin Howie şunları söyledi: ''Dört yaşındaki kızı ve 14 yaşındaki oğlu, saldırı gecesi evdeydiler. Balmer, Bayan Lancaster'ı başka birisiyle görüşmekle suçladı."
13
14

Son Dakika Öyle acımasız bir şiddet gördü ki yaralarına bakamayan kızı yanına bile yaklaşamadı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)
  • Mahmut: Adam kadını öldürmeye teşebbüs etmiş ama mahkeme ağır yaralamadan 32 ay vermiş. Türkiyedeki adalet sistemiyle çok farkı yokmuş. Cevap Yaz 35 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez