Samanların İntikamı Vahşet Oldu! - Son Dakika

Samanların İntikamı Vahşet Oldu!

21.01.2009 14:12

1
Adana'da yanan samanların intikamı için akrabalarının 5 yaşındaki kızı Berivan K.'yi 2 kuzenine tecavüz ettirip, naylon iple boğarak öldürdükten sonra cesedini atık su kanalına attığı iddia edilen 2 kadın ile 2 tecavüz zanlısı çocuk hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı.

2
Karataş İlçesi'ne bağlı Sirkenli Köyü'nde 16 Haziran 2008'de evlerinin önünde oynarken kaybolan Berivan K.'nin bir gün sonra atık su kanalında cesedi bulundu. Saman balyası ipiyle boğularak öldürülen küçük kızın otopsisinde, tecavüze uğradığı belirlenirken, sağ el tırnaklarında deri parçaları ile avucunda 3 tel saç bulundu, omuz, kol ve bacaklarında morluklar, göğsünde diş izleri vardı.Katil zanlısı ya da zanlılarının köyden olabileceği şüphesi ile onlarca kişinin kan örnekleri alındı. ,

3
Kuzeni 13 yaşındaki S.K.'den alınan kan örneği, öldürülen kızın pijamasında tespit edilen meni lekesi ile uyuştu. S.K., sorgusunda Berivan'ı öldürmediğini iddia ederek, "Ben gördüğümde Berivan ölüydü. Ceset ahırdaydı. Başında Fatma ve Türkan Köylü ile R.M.K. vardı. Cinayeti benim üzerime yıkmak için cesede zorla tecavüz ettirdiler" dedi. Bu bilgiler üzerine Berivan K.'nin babasının akrabalarının eşleri olan 55 yaşındaki Fatma K. ve 39 yaşındaki Türkan K. ile 13 yaşındaki R.M.K. tutuklandı.
4
Türkan K.'ye ait 550 adet saman balyasının olaydan 4 gün önce Berivan'ın annesi 44 yaşındaki Yıldız K.'nin yakmasından şüphelenilip intikam için küçük kızın vahşice öldürüldüğü iddiasıyla yürütülen soruşturma tamamlandı. Küçük kızın, annesi ile zanlı 2 kadın arasında açıklanmayan alacak- verecek meselesinden de bu korkunç cinayetin işlenmiş olabileceği öne sürüldü.
5
Çocuk Suçlarına bakan Cumhuriyet Savcısı Melih Çelik, küçük kıza tecavüz ettikleri iddia edilen S.K. ve R.M.K. hakkında Adana 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Gündüz ise küçük kızı naylon iple boğarak öldürdükleri öne sürülen Fatma ve Türkan K. hakkında ise Adana 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'Çocuğun nitelikli cinsel istismarı, çocuğu veya beden veya ruh bakımından kendini savunamayacak kişiyi öldürme' suçlarından dava açtı.
6
İddianamelerde küçük kızın neden öldürüldüğü konusunda bir açıklama yapılmazken Savcı Gündüz, küçük Berivan'ın nasıl vahşice öldürüldüğünü şöyle anlattı:

7
"Yapılan soruşturma kapsamında, şüpheliler Fatma, Türkan K. ile S.K. ve R.M.K. olay günü Berivan K.'yi Fatma K.'nin ahırına getirdi. Fatma ve Türkan, 2 genci küçük kıza tecavüz etmeye zorladı. Daha sonra 2 kadın saman balyası bağlamakta kullanılan naylon iple Berivan'ı boğarak öldürdü. Cesedini de sabaha karşı köy içinden geçen küçük su arkına bıraktıkları anlaşılmıştır..."

8
9
10
11

Son Dakika Samanların İntikamı Vahşet Oldu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Pistlerdeki rekabet aşk hayatlarına da sıçradı! Türk güzel Formula 1'i birbirine kattı Kamera önünde soyunarak para kazanıyordu! Kocası içki şişesiyle öldürdü Koronavirüsün dünyayı ele geçireceğini önceden bilen kahin, bitişi için de tarih verdi İki gün önce "Hızlı araç kullanırım" demişti! Çukur'un Celasun'u aracıyla şarampole yuvarlandı Anıt mezarın üstündeki mesajı gören arkeologlar 1500 yıllık uyarıyla karşılaştı