Son Dakika Haberleri: Samsun'da Kayıp Olan 88 Yaşındaki Kadın Bulundu

Samsun'da Kayıp Olan 88 Yaşındaki Kadın Bulundu

7 yıl önce

Samsun Çarşamba ilçesinde 5 gündür kayıp olan 88 yaşındaki nine, bitkin halde bulundu.

1
Samsun Çarşamba ilçesinde 5 gündür kayıp olan 88 yaşındaki nine, bitkin halde bulundu.
2
İlçenin Dikbıyık beldesine bağlı Manamut köyünde geçtiğimiz salı günü fındık bahçesinde dolaşırken kaybolan 88 yaşındaki Remziye Baştürk, yapılan arama çalışmalarına rağmen bir türlü bulunamamıştı. Yaşlı kadın bugün Damlataş köyünde bir serada bitkin halde yatarken bulundu.
3
Yaşlı kadının yolunu şaşırarak kaybolduğu ortaya çıktı.5 gündür AFAD ve jandarma ekipleri tarafından aranan yaşlı kadını Damlataş Köyü Muhtarı İsmail Öztürk'ün babası Adem Öztürk tarafından sabah saatlerinde hayvanlarını bahçeye götürmesi ile bulundu.
4
Remziye Baştürk'ü bitkin halde serasında bir kağıt karton üzerinde otururken bulan Adem Öztürk, jandarmaya haber verdi. Bitkin olduğu gözlenen ve 5 gün boyunca su içip fındık ve biber yediği öğrenilen Remziye Baştürk, ambulansla Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına ılındı.
5Haber Yayın Tarihi: 16.09.2013 12:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!