Samsung Galaxy A7 Yakın Zamanda Açıklanabilir - Son Dakika

Samsung Galaxy A7 Yakın Zamanda Açıklanabilir

28.11.2014 11:09

Samsung tamamen metal kasalı olan Galaxy A3 ve A5'i açıkladı.

1

Samsung tamamen metal kasalı olan Galaxy A3 ve A5'i açıkladı. Gerçi ortalıklarda A5'le alakalı erteleme durumu söz konusu. Son raporlar Her neyse bunları bir kenara bırakalım ve asıl konumuza geri dönelim. Galaxy A serisinin son yakışıklı A7, FCC'yi ziyarete geldi.
Kaynak :
2
3

FCC'nin belgelerine göre Galaxy A7'nin yüksekliği 150 mm genişliği ise 75 mm. Boyutlar daha önce söylenen 5.2 inç'lik ekran rivayetlerini destekliyor. Cihazın NFC ve LTE özellikleri de FCC tarafından teyit edildi. FCC'den onay alındı, Samsung'un yakın zamanda A7'yi açıklayacağı tahmin ediliyor.


4

Galaxy A7'de 5.2 inç'lik Full HD ekran, 64 bit Snapdragon 615 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı ve 12 MP ana kamera olması bekleniyor. Tabii ki kardeşleri gibi tamamen metal kasaya sahip.


Son Dakika Samsung Galaxy A7 Yakın Zamanda Açıklanabilir - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı 18 yıl önceki fotoğraf, "Estetiğim yok" diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde