Son Dakika Haberleri: Samsung Galaxy Gear New York'ta Podyuma Çıktı

Samsung Galaxy Gear New York'ta Podyuma Çıktı

6 yıl önce

1
Samsung Electronics’in IFA 2013’te tanıttığı, giyilebilir teknolojide çığır açan ürünü Samsung Galaxy Gear, geçtiğimiz hafta düzenlenen New York Fashion Week’te top modellerin büyük beğenisini topladı.

Kaynak :
2
Akıllı cihaz bağlantısını son teknoloji ve şık tasarımla premium bir aksesuar olarak bir araya getiren Galaxy Gear, Fashion Week’te giyilebilir teknolojinin modayla uyumunun simgesi oldu.
3
New York’taki Galaxy Stüdyosunda ünlü tasarımcı Alexander Wang, dünyaca ünlü top model Erin Wasson ve diğer Fashion Week katılımcılarının da özel olarak deneyimlediği Galaxy Gear, kullanıcılar için akıllı olduğu kadar, tamamlayıcı bir aksesuar olacağını da kanıtladı.
4
5


Haber Yayın Tarihi: 18.09.2013 01:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tepki toplayan Aşk Adası yarışmasında sular durulmuyor! Yorgan altı sahnesi tartışma yarattı Bu caminin 557 yıldır çatısı yok! "Cuma namazlarında yağmur yağmıyor" Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı Ameliyat masasında rahmi alınırken uyandı: İçimi kazıyorlardı, ölmek istedim! Uzmanlardan olay iddia: Yakın zamanda cinsel ilişki robotları aramızda yürüyecek