Samsung Galaxy K Zoom'un Batarya Test Sonuçları - Son Dakika

Samsung Galaxy K Zoom'un Batarya Test Sonuçları

6 yıl önce

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un kamera odaklı akıllı telefonu Galaxy K Zoom'un batarya test sonuçları ortaya çıktı.

1
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung'un kamera odaklı akıllı telefonu Galaxy K Zoom'un batarya test sonuçları ortaya çıktı.

Kaynak :
2
GSMArena tarafından yayınlanan batarya performans test sonuçlarına göre Galaxy K Zoom, kullanıcılarına 16 saat 01 dakika konuşma süresi vaat ediyor.
3
2430 mAh değerinde batarya barındıran Samsung Galaxy K Zoom, söz konusu testte 9 saat 10 dakika boyunca internette gezime süresi sergiledi.
4

Söz konusu cihazın video oynatma süresi ise 10 saat 8 dakika olarak belirtiliyor.


Samsung Galaxy K Zoom hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Haber Yayın Tarihi: 13.07.2014 05:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri