Samsung Galaxy S6 Edge Plus'ın Yeni Fotoğrafları Sızdı - Son Dakika

Samsung Galaxy S6 Edge Plus'ın Yeni Fotoğrafları Sızdı

21.07.2015 15:17

Daha önce birçok cihaz hakkında sızıntı görseller ve bilgiler yayınlayan Fransız nowhereelse.fr sitesi yine boş durmadı.

1


Kaynak :
2

Samsung Galaxy S6 Edge Plus hakkındaki söylentileri sağır sultan bile duydu. Ancak söylentiler boş değil, en azından son 1 ayda cihaz hakkında birçok sızıntı meydana geldi. Edge Plus'ın varlığını kanıtlayan kaçaklar bunlar.


3

Daha önce birçok cihaz hakkında sızıntı görseller ve bilgiler yayınlayan Fransız nowhereelse.fr sitesi yine boş durmadı. Edge Plus'a ait üç tane yeni görsel yayınladı. İki tanesinde Edge Plus'ın üstünde S6 Edge yer alıyor. Bu fotoğraflarda iki telefon arasındaki boyut farkı az çok belli.


4

Diğer bir görselde ise AnTuTu'nun özellikler sayfasına ait. Buna göre Edge Plus'ta 2560x1440 çözünürlüğünde ekran, Exynos 7420 sistem çipi, Mali-T760 GPU'su var. Daha önceki dedikodularda phablet'te 16 MP'lik ana kamera, 3700 mAh'lık pil ve 32 GB'lık dahili depolama alanının olduğu belirtilmişti. Ekran yansımasında fotoğraflar iPhone'la çekilmiş gibi duruyor.


Son Dakika Samsung Galaxy S6 Edge Plus'ın Yeni Fotoğrafları Sızdı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti