Samsung Galaxy S6'nın Alüminyum Kasasının İlk Görselleri Sızdı! - Son Dakika

Samsung Galaxy S6'nın Alüminyum Kasasının İlk Görselleri Sızdı!

19.12.2014 17:07

Samsung'un, Galaxy S6'yı "Project Zero" adıyla yeni bir tasarımla en baştan geliştirdiği uzun zamandır gündemde olan bir konu. Bununla ilgili tedarik zincirine...

1


Kaynak :
2

Samsung'un, Galaxy S6'yı "Project Zero" adıyla yeni bir tasarımla en baştan geliştirdiği uzun zamandır gündemde olan bir konu. Bununla ilgili tedarik zincirine ve içerideki kaynaklara dayandırılan raporlar yayınlandı. Kısacası Koreli şirket yeni yıldızını sil baştan yapıyor. Cihazın yekpare metal kasayla geleceği iddia ediliyordu ki bununla alakalı bomba bir sızıntı meydana geldi.


3

Apple ve Samsung sızıntılarıyla alakalı mükemmel bir sicili olan Fransız sitesi NoWhereElse, Galaxy S6'nın yekpare alüminyum iskeletine ait olduğunu iddia ettiği 3 tane görsel yayınladı. Bu görsellerin %100 doğru olduğunu söylemek zor. Fakat NoWhereElse'in geçmişte yayınladığı birçok sızıntı da gerçek çıkmıştı.


4

Apple zaten metal kasayı ürünlerinde kullanıyor ve tüketicilere sunuyor. Android tarafında ise HTC'nin başını çektiği bir iki üretici yekpare alüminyum kasa kullandı. Samsung zaten bu zincire Galaxy A serisi ile katıldı. Ancak Galaxy S6 en önemli silahı olacak. Peki siz bu duruma ne dersiniz?


Son Dakika Samsung Galaxy S6'nın Alüminyum Kasasının İlk Görselleri Sızdı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi