Son Dakika Haberleri: Samsung'un Uzay Üssünü Andıran Yeni Merkezi

Samsung'un Uzay Üssünü Andıran Yeni Merkezi

5 yıl önce

Google, Facebook, Apple ya da Samsung gibi firmalar hiç şüphesiz hemen herkesin çalışmayı isteyebileceği firmalar.

1
Google, Facebook, Apple ya da Samsung gibi firmalar hiç şüphesiz hemen herkesin çalışmayı isteyebileceği firmalar. Bu sadece geliştirdikleri ürünlerle veya kariyer olanaklarıyla alakalı değil. İnsanların bu firmalarda çalışmayı istemelerinin bir başka sebebi ise hiç şüphesiz çalışanlarına sundukları rahat, huzurlu ve eğlenceli çalışma ortamları.Kaynak :

2
>Son olarak bu anlamda Samsung, Silikon Vadisi'nde yeni bir merkez açma kararı almıştı.
3
Bir akıllı kampüs projesi de diyebileceğimiz bu yeni merkez için çalışmalar çoktan başladı bile.
4
Samsung kampüsünün genel teması da, Apple’ın projesinde olduğu gibi, yeşillik, doğa ve minimalizm üzerine kurgulandığını belirtelim.
5
Amerikalı merkezli mimarlık ofisi olan NBBJ tarafından tasarlanan yeni bina aslında iki ana binadan oluşuyor ve binalar arasında içeriden yapılan bir yolla yürüyerek geçiş yapmak mümkün.
6
2015 Haziran’da kullanıma açılması planlanan ofis tamamlandığında işte böyle gözükecek.
7
8Haber Yayın Tarihi: 14.01.2015 05:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Metro istasyonunu yengeçler bastı! İşte metro istasyonlarında çekilmiş birbirinden ilginç 15 fotoğraf Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek