Samsung'un Uzay Üssünü Andıran Yeni Merkezi - Son Dakika

Samsung'un Uzay Üssünü Andıran Yeni Merkezi

14.01.2015 17:58

Google, Facebook, Apple ya da Samsung gibi firmalar hiç şüphesiz hemen herkesin çalışmayı isteyebileceği firmalar.

1
Google, Facebook, Apple ya da Samsung gibi firmalar hiç şüphesiz hemen herkesin çalışmayı isteyebileceği firmalar. Bu sadece geliştirdikleri ürünlerle veya kariyer olanaklarıyla alakalı değil. İnsanların bu firmalarda çalışmayı istemelerinin bir başka sebebi ise hiç şüphesiz çalışanlarına sundukları rahat, huzurlu ve eğlenceli çalışma ortamları.


Kaynak :

2
>Son olarak bu anlamda Samsung, Silikon Vadisi'nde yeni bir merkez açma kararı almıştı.
3
Bir akıllı kampüs projesi de diyebileceğimiz bu yeni merkez için çalışmalar çoktan başladı bile.
4
Samsung kampüsünün genel teması da, Apple’ın projesinde olduğu gibi, yeşillik, doğa ve minimalizm üzerine kurgulandığını belirtelim.
5
Amerikalı merkezli mimarlık ofisi olan NBBJ tarafından tasarlanan yeni bina aslında iki ana binadan oluşuyor ve binalar arasında içeriden yapılan bir yolla yürüyerek geçiş yapmak mümkün.
6
2015 Haziran’da kullanıma açılması planlanan ofis tamamlandığında işte böyle gözükecek.
7
8

Son Dakika Samsung'un Uzay Üssünü Andıran Yeni Merkezi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden