Sanem Çelik Sessizliğini Bozdu - Son Dakika

Sanem Çelik Sessizliğini Bozdu

06.02.2014 10:00

'İnadına Yaşamak' dizisiyle ekranlara dönen Sanem Çelik, bir dergi için objektif karşısına geçip hem poz verdi hem de hakkında merak edilenleri anlattı.

1
Derin bir sessizliğin ardından “İnadına Yaşamak” dizisiyle ekranlara dönen Sanem Çelik, bir dergi için objektif karşısına geçip hem poz verdi hem de hakkında merak edilenleri anlattı.
2
“Hiçbir zaman kendimi eğitmekten vazgeçmedim. Sürekli öğreniyorum. Yaşama alıştıkça 20'li yaşlardaki algıların değişiyor." diyen Çelik, röportaj sırasında rahat tavırlarıyla sandalyede bağdaş kurarak oturuyor.
3
Tam ara dönemde olduğunu belirten oyuncu, "Bildiğini sanmakla, bir şey bilmediğini bilmek arasındayım. Kararlar, en rahat kalbinin sesiyle alınıyor bundan şüphem yok!" diyor.
4
Hataların birer ders olduğunu konuşurken Çelik, bu sürecin kendi hayatındaki etkisini şu sözlerle anlatıyor: “Yapmış olduğum hatalarım daima ufkumu açtı. Neyi yapmam gerektiğini bazen yapamadığımla öğrendim.”
5
Güzel oyuncu 7 yılın ardından büyük ses getiren dönüşü için, “Hazır olup olmadığımdan çok, zamanı geldiği için geri geldim. Sevgili Derviş Zaim ‘Balık' filmi için çağırdı. Bir haftada kendimi burada buldum.
6
Çelik, Amerika'ya gitmesinin merak edilen sebebine ve orada yaşadıklarına şu sözlerle açıklık getiriyor: “Yeni bir dil, bakış açısı, bilgi, insana gülücük katıyor.
7
Oyuncu, 1997 yılından bu yana edindiği popülerliğinin uzun aradan sonra hâlâ güçlü olmasını sevgi ve saygıya bağlarken, emeklerinin karşılığını bu şekilde aldığını düşünmek istediğini belirtiyor.
8
Sanem Çelik, sırada bekleyen 3 hayalini ise şöyle özetliyor, "Müzik, resim, şiir."

Son Dakika Sanem Çelik Sessizliğini Bozdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement