Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti - Son Dakika

Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti

17.01.2021 14:26

Mehmet Ali Erbil'in kızı babasının dekolte sansürünü es geçti. Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından derin dekolteli tulumuyla verdiği cesur pozunu paylaştı.

1
Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil'in 25 yaşındaki kızları Yasmin Erbil sosyal medya paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor.

2
Geçtiğimiz günlerde 25 yaşına giren Yasmin Erbil'i babası Mehmet Ali Erbil yalnız bırakmamıştı.
3
Aile pozlarını sosyal medya hesabından yayınlayan Mehmet Ali Erbil, gönderisine "Bugün benim prensesim doğmuş" notunu düşmüştü. Kızının pastasındaki mumları üflemeden önce çekilen bir fotoğrafını da paylaşan şovmen, Yasmin'in göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji ile kapatmıştı.

4
Yasmin Erbil'de bu olaydan sonra dekolteli fotoğraflarını sansürlemeye başlamıştı.
5
Ancak Yasmin'in dekolte yemini kısa sürdü. 25 yaşındaki Erbil, göğüs dekoltesi sansürünü son paylaştığı hikayeyle yine yıktı.

6
Yasmin Erbil sunuculuk yaptığı bir programdan paylaştığı dekolteli pozda, göğüs dekoltesini sansürlemedi.
7
8
9
10
11

Son Dakika Sansürü es geçti! Yasmin dekolteli pozuyla nefes kesti - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden