Sapık milyarder Jeffrey Epstein yeniden gündemde! Eski model lüks konaktaki rezalet odasını anlattı - Son Dakika

Sapık milyarder Jeffrey Epstein yeniden gündemde! Eski model lüks konaktaki rezalet odasını anlattı

11.05.2020 16:50

ABD'de, kız çocuklarına cinsel istismar suçlamasıyla yargılanırken, kaldığı hapishanede intihar eden ünlü iş adamı Jeffrey Epstein ve Prens Andrew arasındaki yakın dostluk, eski modelin tanıklığı ile yeniden gündeme geldi. Model, Prens Andrew'in sık sık konakladığı Epstein'ın rezalet odasında neler olduğunu anlattı.

1
Bir dönem tüm dünyanın konuştuğu sapkın milyarder Jeffrey Epstein ve Prens Andrew skandalı tekrar gündeme geldi. Epstein'ın yakınında olane eski bir model, sapkın milayerderin Prens Andrew ile olan samimi ilişkisini İngiliz basına anlattı.
2
ABD'de, kız çocuklarını istismar suçlaması ile yargılanırken kaldığı ceza evinde intihar eden Jeffrey Epstein'in o dönem yakın çevresinde olan eski bir model, milyarderin kötü şöhretli New York konağında Prens Andrew ile buluşmak için üç genç kadın çağırdığını anlattı.
3
Pazar günü Daily Mail gazetesinde yayınlanan bir röportaja göre; 20'li yaşların başında olan kadınlara, 60 milyon sterlinlik evindeki evde gerçekleşecek ve York Dükü'nün de katılacağı gizli buluşma için 'güzel giyinmeleri' söylendi.
4
Prens Andrew'un katıldığı buluşmalardan en az ikisinin, Aralık 2010'da, hüküm giymiş cinsel suçlu Epstein'in evinde kaldığı sırada gerçekleştiğine inanılıyor.
5
Geçen yıl Emily Maitlis ile yaptığı "felaket" röportajda Prens Andrew, Epstein'in evine yaptığı ziyaretin "tek amacının", Epstein ile ilişkileri kesmek olduğunu ileri sürmüştü.

6
Pek çok kişi, Prens'in iddiaları karşısında şaşkına döndü ve neden altı gün boyunca konakta kalması gerektiğine dair sorular soruldu.

7
Geçen yıl New York hapishanesinde ölü bulunan pedofile yakın bir kaynak, Prens Andrew'un Manhattan'daki konakta kaldığı sırada neler olduğunu açıkladı.
8
İsmini vermeyen modelin iddialarına göre Dük, Epstein'ın evine "sanki kendi eviymiş gibi" rahat davrandı ve "Oda Britannica" olarak adlandırılan lüks bir yatak odasında kaldı.

9
Evin ikinci katında bulunan bu oda, koyu yeşil duvarlar üzerinde yere kadar uzanan perdelerle süslenmişti. Odanın bu şekilde dekore edilmesinin sebebi, Andrew'un kendini evinde hissetmesiydi. Lüks bir banyosu vardı. Evin ikinci katı, Epstein'in kişisel katıydı.

10
Model sözlerine şöyle devam etti: "Jeffrey Epstein, güzel evleri ve ne kadar zengin olduğu hakkında övünmeyi severdi. Kendisi bir ay boyunca evde kaldıysa, konuklar bir veya iki gün kaldı. Hepsi kısa bir ziyaret için gelmek zorunda kaldı. Andrew ile durum farklıydı, çünkü o bir prensti."

11
Epstein, Prens Andrew'u evine "kadınları çekmek" ve 2008'de cinsel suçlara mahkumiyetinin ardından 13 ay hapis cezasına çarptırıldıktan sonra itibarını yeniden oluşturmak için bir "reklam aracı" olarak kullandı.
12
Sapkın iş adamı, genç kadınlara Dük ile tanışmanın kendilerine 'parlak bir kariyer geleceği, güçlü bağlantılar ve para' olarak geri döneceğine dair sözler verdi ve yalanlar söyledi.
13
Sapkın iş adamı, genç kadınlara Dük ile tanışmanın kendilerine 'parlak bir kariyer geleceği, güçlü bağlantılar ve para' olarak geri döneceğine dair sözler verdi ve yalanlar söyledi.

Son Dakika Sapık milyarder Jeffrey Epstein yeniden gündemde! Eski model lüks konaktaki rezalet odasını anlattı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı Kocasının tecavüzüne uğradı, doğan bebeğini dolaba kilitleyip ölüme terk etti Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar