Sapkın çift, cinsel yaşamlarını renklendirmek için beş kız çocuğunu istismar etti - Son Dakika

Sapkın çift, cinsel yaşamlarını renklendirmek için beş kız çocuğunu istismar etti

25 gün önce

İngiltere'de yaşayan 33 yaşındaki Keeli Burlingham isimli kadın ve aynı yaştaki erkek arkadaşı Peter Taylor, cinsel yaşamlarını renklendirmek amacı ile beş kız çocuğuna cinsel istismarda bulundular. Sapkın çift son olayda yakayı ele verdi.

1
İngiltere'de gerçekleşen iğrenç olayda bir çift cinsel sapkınlıkları için küçük çocukları hedef aldı.
2
Keeli Burlingham ve erkek arkadaşı Peter Taylor, cinsel yaşamlarını renklendirmek amacı ile beş kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu.

3
Burlingham, kafede çalıştıoğı sırada bir kız çocuğunu taciz ederken çektiği fotoğrafı erkek arkadaşına yollarken erkek arkadaşı Taylor ise bir yüzme havuzunun kabininde soyunan 11 yaşındaki kız çocuğunu taciz ederken çetiği fotoğrafı kız arkadaşına yolladı.
4
Çiftin cinsel yaşamlarını renkledirmek için önceleri lisesi kız fantazi yaptıklarını daha sonra çocukları istismar etmeye başladı.

5
Bilgisayar ve telefonlarında binlerce müstehcen video ve resimler bulunan çifte mahkeme ceza yağdırdı. Taylor'a 15 yıl Keeli'ye ise 11 yıl hapis cezası verildi.
6
Çiftin 5 yaşındaki oğlunu taciz etmeye çalıştığı Keeli'nin yakın arkadaşı anne, mahkemede yaptığı konuşmada verilen cezadan dolayı memnuniyetini dile getirdi.
7
Anne, Keeli'nin uzun yıllardır en yakın arkadaşı olduğunu ve böyle bir şeyi kesinlikle beklemediğini söyledi.
8
Keeli'yi en yakın arkadaşı olarak gördüğünü, çocuğuna göz dikecek bir canavar olacağını asla düşünmediğini söyledi.
9

Haber Yayın Tarihi: 24.01.2020 05:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Defalarca bıçak altına yatan Ken Bebek, yüzündeki morluklarla görenleri korkuttu Türkiye'nin en yaşanabilir şehri hangisi? Ortaya çıkan sonuç şaşırttı Tadilat yaparken okulun duvarında tesadüfen bulunan 63 yıllık cüzdanın içinden çıkanlar şoke etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, açılışını yapacağı Millet Kütüphanesi'ndeki 16 sütun bakın ne anlama geliyor! 32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı